KAPAP CZECH spouští tréninková video

Zdravíme přátele izraelské sebeobrany a bojových umění. Doba je nepříjemná, a protože se nemůže potkávat na trénincích a seminářích, tak spouštíme na našem Youtube kanálu KAPAP CZECH sérii inspiračních videí pro individuální tréninky na doma.

Youtube kanál KAPAP CZECH a videa pro individuální trénink (21/3/2020)
Youtube kanál KAPAP CZECH a videa pro individuální trénink (21/3/2020)

Pokusíme se „každý“ den vložit krátké (5-10 minutové) video, kde budeme cvičit. Videa budou na střídačku zaměřené na výcviky dospělích dle programů KAPAP BASIC & ADVANCE a na dětskou sebeobranu KAPAP KIDS. Jednotlivá cvičení jsou samozřejmě zaměnitelné, takže je možné, aby se i dospěláci inspirovali u dětského cvičení a děti cvičili techniky neozbrojeného boje jako dospělí. V mnohém se tyto metodiky překrývají.

Videa jsou opravdu jen inspirací pro vás či vaše děti. Snažíme se pro vás udržet kontinuitu výcviku, abyste se vrátili a mohli jsme i nadále růst a sílit, až tato nečekaná situace pomine. Děkujeme za podporu všech, kdož nás k této aktivitě inspirovali. Díky přátelé. Bojujme, společně jsme silní.

Prohlášení KAPAP CZECH k situaci s koronavirem

Díky vyhlášení NOUZOVÉHO STAVU vládou ve čtvrtek 12/3/2020 se KAPAP CZECH přidává k preventivním opatřením a z důvodů snížení rizika přenosu nákazy od pátku 13/3/2020 RUŠÍME VEŠKERÉ PRAVIDELNÉ TRÉNINKY I SEMINÁŘE!!!

A to až do odvolání mimořádných opatření. Děkujeme za pochopení.

Případné finanční kompenzace za nevyužitý výcvik budeme řešit až skončí toto pololetí (únor – červen 2020) a budeme mít konečně faktury za pronájmy. Po jejich uhrazení můžeme řešit finanční otázky týkající se aktuálního členství. Nikdo z nás netuší, jak dlouho tato mimořádná situace a opatření budou probíhat, proto nebudeme předjímat možná řešení. Děkuji za pochopení.

Všem pevné nervy i zdraví, přeje Instruktor Mike

Koronavirus v ČR
Koronavirus v ČR

Středočeská TOUR – Benešov, Beroun a Příbram

Víkend 7.-8.března 2020 byl ve znamení středočeské tour. Začali jsme v sobotu dopoledne základním seminářem Teleskopického obušku na Boxerně Příbram. Děkuji všem 13 našim cvičencům z lokalit Dobříš, Milevsko, Písek, Plzeň a Příbram. Seminář jsme si moc užili a těším se na jeho pokračování.

Sobotní odpoledne bylo ve znamení seminářů v BENEŠOVĚ. Začali jsme v 14.00 v místní sokolovně kurzem Sebeobrany žen (KAPAP WOMAN), kterého se zúčastnilo 11 žen, vesměs z Benešova a okolí. Po tomto kurzu následoval seminář KAPAP pro BASIC i ADVANCE cvičence. Zde se zúčastnili cvičenci z Benešova, Milevska, Písku a Dobříše. Děkujeme všem za účast a nasazení.

Nedělní odpoledne jsme strávili, podobně jako sobotu, ale tentokrát v městě BEROUNĚ. I zde jsme začali v 13h. kurzem ženské sebeobrany. Z původně přihlášených 18 žen sice některé z různých osobních a zdravotních důvodů nedošly, ale přesto jsme si to všichni užili. Následoval opět seminář pro naše cvičence, kde jsme se zaměřili na rozvoj kopací techniky. Zde musím poděkovat za účast našim cvičencům z Berouna, Hořovic, Chomutova a Příbrami. Opět pohodový seminář s pohodovými lidičkami. Díky všem za účast a nasazení a těšíme se na pokračování těchto výcviků v obou nových lokalitách.

PŘÍBRAM: Kurz KAPAP TELESKOP 1. (7/3/2020)
PŘÍBRAM: Kurz KAPAP TELESKOP 1. (7/3/2020)

KAPAP CZECH dělá první semináře v Berouně i Benešově (7-8/3/2020)

Blíží se nám první celý březnový víkend a s ním i první semináře KAPAP CZECH v Berouně a Benešově. V obou lokalitách Instruktor Mike v letech 2011-2012 založil pravidelné tréninky Krav Maga – KAPAP, tehdy pod hlavičkou původného občanského sdružení ČAKMK.

V sobotu 7/3/2020 proběhnou 2 semináře v BENEŠOVĚ u Prahy, v místní sokolovně.

  • 14.00 – 15.55 – Kurz sebeobrany žen (KAPAP WOMAN)
  • 16.00 – 18.00 – Veřejný seminář izraelské sebeobrany KAPAP pro každého

V neděli 8/3/2020 proběhnou 2 semináře v BEROUNĚ, konkrétně v tělocvičně 3.ZŠ, Wágnerovo náměstí.

  • 13.00 – 15.00 – Kurz sebeobrany žen (KAPAP WOMAN)
  • 15.00 – 17.00 – Veřejný seminář izraelské sebeobrany KAPAP pro každého

Pro účast je nutná registrace zde: http://www.kapap-czech.cz/?page_id=81

KAPAP CZECH školí Nemocnice Beroun, Hořovice a Pardubice

Na přelomu roku 2019/20 byl Instruktor Mike osloven, zda by byl ochoten vyškolit zdravotnický personál v soukromé rehabilitační nemocnici Beroun. Po nezbytných byrokratických krocích, KAPAP CZECH získal tuto zakázku a dlouhodobou spolupráci jsme zahájili 3hodinovým kurzem pro 35 zaměstnanců této nemocnice, především z řad sester a lékařů.

Jelikož kurz byl hodnocen ze strany účastníků a účastnic velice pozitivně, tak navazujeme spolupráci dlouhodobě. Díky této zakázce bude KAPAP CZECH školit ještě zdravotnický personál v nemocnicích v Hořovicích a Pardubicích. Děkujeme za tuto jedinečnou nabídku.

Celá tisková zpráva na webu Nemocnice Beroun: https://www.nemocnice-beroun.cz/novinky/nemocnice-usporadala-kurz-sebeobrany-1732