První pololetí 2020 uzavřeno 57. seminářem na Boxerně v Příbrami

V sobotu 27/6/2020 proběhl poslední, v pořasí 57.seminář, prvního pololetí roku 2020. Seminář vedl příbramský instruktor Tadeáš Černohous a tématicky jej zaměřil na nácvik úderové techniky.

Skvělého semináře se zúčastnilo 19 lidí z maximální možné kapacity 20 lidiček, kteří se na boxernu pro kvalitní zacvičení vejdou.

Tadeáš se zaměřil na všechny možné kombinace a faktory, které ovlivňují správné provedení přímého úderu. A všechny věci si účastníci natrénovali. Byla to skvělá tečka za tímto výcvikovým rokem, a myslím, že si to všichni zúčastnění užili.

Jinak našich celkem 57 seminářů se v tomto půl roce zúčastnilo více jak 620 účastníků. Děkujeme za takový zájem o naše semináře a těšíme se, že i nadále poroste.

PŘÍBRAM: Seminář úderů s Tadeášem (27/6/2020)
PŘÍBRAM: Seminář úderů s Tadeášem (27/6/2020)

Moravská KAPAP tour aneb dobyli jsme Novojičínsko a Valašsko

V sobotu 20/6/2020 proběhla skvělá Moravská tour v podobě 4 seminářů ve dvou lokalitách – ve Valašských Kloboucích (děti KAPAP KIDS a veřejný seminář pro dospělé) a v Novém Jičíně (ženská sebeobrana a veřejný seminář pro dospělé).

Děkujeme za skvělá pozvání, poznání nových super lidiček a těším se na zářiové semináře opět s vámi, přátelé. Díky mockrát.

Letní soustředění KOŽLANY 2020

Srdečně zveme všechny zájemce na letní soustředění v Kožlanech. Čeká vám několik dní intenzivního výcviku pod osobním vedením hlavního trenéra Mika. Takže neváhejte a využijte ještě volná místa – kapacita je omezena velikostí budovy.

V ceně: ubytování v pevné budově, jídlo 3x denně, veškerý výcvik aneb teoretické i praktické znalosti

Soustředění je rozděleno dle technických úrovní takto:

  • 22.8. od 14h. – 25.8. do 18h. – Soustředění KAPAP ADVANCE & TRENÉŘI
  • 25.8. od 15h. do 18h. – Technické zkoušky ADVANCE
  • 26.8. od 9h. – 30.8. do 12h. – Soustředění KAPAP BASIC & veřejnost
  • 30.8. od 9h. do 12h. – Technické zkoušky BASIC

REGISTRACE NA SOUSTŘEDĚNÍ ZDE: https://kapapczech.dtap.cz/register/adults/?seminar

Letní KAPAP camp 2019 Holešice (21-25/8/2019)
Letní KAPAP camp 2019 Holešice (21-25/8/2019)

Semináře CHOTUMOV-SLANÝ-PLZEŇ (13/6/2020)

Druhou sobotu v červnu, proběhly 3 skvělé semináře, kterých se zúčastnilo celkem 47 cvičenců z 9 lokalit KAPAP CZECH. Každý ze 3 seminářů měl úplně jiné zaměření – Improvizované zbraně v Chomutově, opakování technik BASIC & ADVANCE na zkoušky ve Slaném a KAPAP SECURITY v Plzni.

Začali jsme v 10h. na DDM Jirkov v skvělém počtu 18 z 20 registrovaných účastníků semináře. Tématem semináře byly Improvizované zbraně. Po úvodním rozcvičení a zahřátí jsme se zaměřili na použití propisky jako kubotanu. Když byly všichni jako berušky, přešli jsme na práci knihou a poté obranu opaskem.

CHOMUTOV: Seminář Improvizované zbraně (13/6/2020)
CHOMUTOV: Seminář Improvizované zbraně (13/6/2020)

Poté následoval přesun do Slaného a technický seminář zaměřený na přípravu na zkoušky. Dorazilo 15 lidiček, kteří se rozdělili dle technické úrovně na BASIC a ADVANCE. Každá skupinka cvičila techniky samostatně a každý blok jsme uzavřeli společnou diskotékou. Zde byl nejkritičtější bod celé tour, když kolem 14:30 bylo takové dusno, že se nedalo cvičit a únava z počasí lidi paralyzovala. Ale všichni přežili a odcvičili, za což jim vysekávám velkou poklonu a dík.

SLANÝ: Technický seminář příprava na zkoušky (13/6/2020)
SLANÝ: Technický seminář příprava na zkoušky (13/6/2020)

Následoval přesun na poslední seminář do Plzně, kde nás čekalo téma KAPAP SECURITY alias praktické použití pák a donucovacích prostředků k zajištění protivníka. I zde se sešlo všech 14 zaregistrovaných cvičenců a velice jsme si to užili.

PLZEŇ: Seminář KAPAP SECURITY (13/6/2020)
PLZEŇ: Seminář KAPAP SECURITY (13/6/2020)

Děkuji tímto partičce, ve složení Fanda Zíka (HOŘ/PLZ), Nikolka Tilichtrova (HOŘ), Karel Vokurka (DOBŘ), Honza Novák (PLZ) a Olga Pospíšilová (PB), kteří se zúčastnili, i přes najetých 400km, všech tří seminářů.

Děkuji zároveň všem cvičencům za nasazení a účast, neboť dusné počasí zrovna pohodovému cvičení nepřihrávalo. Ale všichni to zmákli a přežili – a to je super. Takže díky přátelé – tahle sobota byla opravdu skvělá!!!

Skvělá červnová PŘÍBRAM, HOŘOVICE i PÍSEK

První červnový víkend proběhlo 5 skvělých seminářů ve 3 městech, kterých se zúčastnilo celkem 57 našich cvičenců z 8 lokalit.

Začali jsme sobotním dopolednem a skvěle nabitým kurzem KAPAP TELESKOP 2, který volně navazoval na únorový kurz TELESKOP 1. V nadšené atmosféře příbramské Boxerny jsme se v 15 účastnících zaměřili na lámání ručiček a noziček za pomoci teleskopického obušku.

Po obědě proběhl hodinový seminář KAPAP KIDS. Ačkoliv účastníků bylo nakonec jen 6, hodinka s touto skupinkou utekla tak rychle a zběsile, že jsme nakonec nestihli všechno, co bylo v plánu. Ale všichni jsme si to užili.

Následoval přesun do Hořovic, kde proběhl taktéž seminář KAPAP KIDS. Zde byla účast vyšší – celých 10 dětiček, což je slabá půlka místní dětské skupiny KAPAP.

Po dětech dorazili hořovičtí a berounští členové a využili jsme 2 hodiny pro výcvik velice intenzivně a technicky. Celkem jsem během soboty potkal 44 našich cvičenců a byla to opravdu výtečná tour.

V neděli pak vše doplnil a završil seminář v Písku. Obsah byl podobný s výcvikem v Hořovicích – zaměřili jsme se na rozvoj úderové techniky a aplikace kombinací úderů. Prostě super využitý víkend, ve skvělé společnosti. Díky všem za přístup a zapojení. Takhle se mi to líbí. Díky přátelé, jen tak dál.