KAPAP online tréninky pro 13.týden 2021

Stále máme celorepublikový lockdown, takže výcviky KAPAP CZECH probíhají pouze v online módu. Zde posílám linky na online lekce pro 13.týden roku 2021 (29.3.-4.4.2021):

Těším se na setkání na kterémkoliv našem tréninku. Sobotní trénink bude opravdu zaměřen na kondici a připojit se mohou i rodičové děti či kdokoliv z řad veřejnosti, kdo si chce dobře zacvičit v této složité době.

KAPAP ONLINE: Trénink ADVANCE i COMBAT FITNESS

Na našem Youtube kanále KAPAP CZECH nabízíme i offline videa některých našich tréninků.

Jako první zde je poslední celý trénink programu kondiční přípravy COMBAT FITNESS ze dne 20/3/2021, podle kterého si můžete zamakat s námi:

Jako druhý celý trénink zde máme zcela mimořádně, trénink programu KAPAP ADVANCE, který je určený pro naše pokročilé cvičence a rozvoj trenérů. Obsahem programu je výcvik práce se zbraněmi, konkrétně práce s nožem a tyčí, což jsou základní typy zbraní pro naše zbraňové programy KAPAP CZECH. Užijte si trénink a klidně si zacvičte s námi. Pro naše BASIC cvičence, to je taková malá ochutnávka toho, co nabízíme v dalších úrovních výcviku:

Využijte naše jedinečné tréninky a makejte zcela s námi. Stačí jen chtít!!!

KAPAP online tréninky pro 12.týden 2021

Máme tu 12.týden roku (22.-28.3.2021) a zde jsou zveřejněná připojení na naše tréninky. Stále zachováváme tréninky online 3x týdně – PO, ČT a SO.

Plán KAPAP ONLINE tréninků (březen 2021)
Plán KAPAP ONLINE tréninků (březen 2021)

Pro každé cvičení je nutný připojovací link, které máte pro tento týden zde:

Těšíme se na setkání alespon virtuálně. Makejte a připojte se k nám. Pěkný den přeje Instruktor Mike.

Sobotní online trénink COMBAT FITNESS

Děkujeme všem cvičencům za obrovský zájem o naše sobotní cvičení. Připojují se děti, rodiče i nový zájemci o cvičení u nás. Moc nás to těší. Dneska byla rekordní účast za ty tři soboty, po které program kondiční přípravy (KAPAP COMBAT FITNESS) jede. Připojilo se 40 lidiček z 29 zařízení. Takže díky všem za účast a nasazení. A těšíme se i v dalších sobotách jarního lockdownu (takže minimálně ještě do Velikonoc se budeme pravidelně takto vídat).

Kdo neví, tak online tréninky jsou každou SOBOTU od 18.00 na hodinku času.

Kdo nestihl cvičení, může si zacvičit s námi trénink ze záznamu níže zde:

Youtube kanál KAPAP CZECH frčí!

Děkujeme za důvěru, kterou nám dáváte. Na našem youtube kanálu KAPAP CZECH máme k dnešnímu dni (středa 17/3/2021) magických 222 odběratelů.

Aktuálně máme na kanále 119 videí – 20 online tréninků pro dospělé, desítku pro děti v rámci programu KAPAP KIDS a pár videí kondiční přípravy v programu COMBAT FITNESS. To samozřejmě doplňuje sestřihy z našich seminářů, tématických tréninků či soustředění.

Děkujeme za důvěru, která je pro nás velkým závazkem. Díky moc všem, kdož myšlenku KAPAP CZECH šíří a podporují – díky vám, jsme tam, kde jsme. A toho si moc vážíme, v této náročné covid době dvojnásob. Díky mockrát, přátelé.

Youtube kanál KAPAP CZECH má 222 odběratelů (17/3/2021)
Youtube kanál KAPAP CZECH má 222 odběratelů (17/3/2021)