JIHLAVA: Sváteční seminář KAPAP (27/12/21)

Sváteční neboli hubnoucí seminar KAPAP CZECH proběhl v pondělí 27/12/2021 v tělocvičně v areálu bazénu na Rošického v Jihlavě.

Děkuji všem účastníkům jihlavskeho svatecniho seminare. Moc jsme si to užili. Opět výživných 2,5 hodiny tréninku. A jsem moc rád, že vedle bojovníků a bojovnic z Jihlavy, dorazili i cvičenci z Jemnice a nejnovější lokality Slavicin, který leží 15 km od česko-slovenské hranice v okrese Zlín, ve Zlínském kraji. Super práce všech. Dnes to tedy bylo 16 odvážných mužů a žen. Pěkný zbytek svátků a v Novém roce se těším nashledanou.

JIHLAVA: Sváteční seminář KAPAP (27/12/2021)
JIHLAVA: Sváteční seminář KAPAP (27/12/2021)

Sváteční KAPAP semináře Čechy & Morava 2021

Tradiční semináře KAPAP s Mikem mezi svátky, kdy jeden probíhá pravidelně v Čechách (dneska PŘÍBRAM) a jeden typicky na Moravě (tento rok vyhrála JIHLAVA). Takže „CO SE DÁ JEŠTĚ STIHNOUT DO KONCE ROKU 2021?“

Všechny semináře jsou otevřené pro všechny zájemce – z řad členů, i veřejnosti. . Těším se právě na tebe, příteli. Přijď vypotit vánoční cukroví a snížit hladinku alkoholu v krvi ;-).

Kdo má zájem dorazit na nějaký ze seminářů, tak se nezapomeň regnout online zde: http://www.kapap-czech.cz/?page_id=81

SVÁTEČNÍ KAPAP SEMINÁŘE ČECHY & MORAVA 2021
SVÁTEČNÍ KAPAP SEMINÁŘE ČECHY & MORAVA 2021

Pour féliciter KAPAP 2022

Máme za sebou náročný rok 2021 – rok plný zvratů, omezení a nečekaných opatření. PŘEŽILI JSME! Ano, ani covid-19 nezlomil naší snahu stále se rozvíjet a vzdělávat. Naše organizace KAPAP CZECH stále roste a na rok 2022 připravujeme velkou expanzi naší sítě škol izraelské sebeobrany v ČR.

Teď však máme vánoční čas, takže já si dovolím slovy hlavního trenéra a iniciátora, popřát všem cvičencům a sympatizantům huboký dík za jejich podporu, bez níž bychom to nedali. Díky všem za to, že chcete s námi cvičit, že nás stále poháníte kupředu a oceňujete naší snahu svou účastí na trénincích, akcích, seminářích a campech. Děkuji z celého srdce za celý náš trenérský tým. A děkuji všem trenérům, asistentům i těm, kdož pomáhají v rozvoji naší organizace a posunují nás i lidi kolem nás neustále dopředu.

Užijte si klidny a pohodu svátků Vánočních, navštivte širokou rodinu a známé a vstupte do toho Nového roku 2022 tou správnou nohou. A já se těším opět na setkání v tom roce, který budou zdobit samé dvojky.

PF 2022
PF 2022

KAPAP-SHOP.CZ opět funguje!!!

Zdravím. Po výpadku nám již plně funguje KAPAP-SHOP.CZ!!!

Hluboce se omlouváme, že nebyl v posledních pár dnech dostupný. Chyba byla způsobena převodem hostingu a následných služeb pod nového providera. Aktuálně již funguje vše v pořádku a v plném rozsahu. Děkujeme všem za pomoc a podporu.

Opět tedy můžete s nadšením objednávat vybavení a oblečení.

KAPAP SHOP - novinky (28/11/2020)
KAPAP SHOP – novinky (28/11/2020)

Registrace na ZIMNÍ CAMP 2022 spuštěna

Na konci ledna 2022 proběhne tradiční zimní soustředění KAPAP CZECH, tentokráte na sportovní hale a ubytovně v Borotíně, na hranici Středočeského a Jihočeského kraje.

Začínáme v pátek 28.ledna 2022, tradičně v podvečer od 19.00, končíme v neděli před polednem. V ceně campu je již tradičně výcvik, ubytování a jídlo (sobota=plná penze, neděle=snídaně).

Cena campu je členy 2.000-2.500 kč, podle toho, kdy částku za camp uhradíte. Pro veřejnost je částka dvojnásobná. Takže se brzy na akci registrujte zde: https://kapapczech.dtap.cz/register/?link=5 .

Součástí camp je tradičně možnost složení technických zkoušek – a to jak level BASIC 1 (bílý), tak level BASIC 2 (žlutý), kterým se ze cvičence stává ADVANCE cvičenec. Příprava na zkoušky pod vedením hlavního instruktora proběhne v neděli 2.1.2022 od 16.00 v tělocvičně na Dobříši. Jak na zkoušky, tak na přípravu se můžete hlásit v REGISTRACI NA AKCE. Těšíme se na setkání.

Leták na ZIMNÍ CAMP 2022 BOROTÍN
Leták na ZIMNÍ CAMP 2022 BOROTÍN