NÁBORY KAPAP CZECH 2022

KALENDÁŘ NÁBORŮ 2022 KAPAP CZECH aneb kdy a kde se na nás můžete těšit.

Nábor je „první“ ofiko trénink pro nové cvičence v lokalitě. Na většině náborů bude přítomen hlavní Instruktor KAPAP CZECH – Mike Janoušek. Pouze tam, kde je více lokalit v jeden den, si musí vybrat, kde se ukáže.

Termín náboru si můžete poznamenat a pozvat své známé a přátele. Těšíme se na setkání s našimi současnými i budoucími bojovníky a bojovnicemi. Za sdílení předem děkujeme. Přejeme krásné léto.

KALENDÁŘ AKCÍ: NÁBORY KAPAP CZECH 2022
KALENDÁŘ AKCÍ: NÁBORY KAPAP CZECH 2022

KAPAP CZECH – připravujeme nábory 2022

KAPAP CZECH je jedinečná izraelská sebeobrany pro každého. Fungujeme ve více jak 20 lokalitách po ČR, z toho v 10 z nich provozujeme i dětskou sebeobranu KAPAP KIDS. Kde cvičíme vidíte v přiložené mapce.

Proč se k nám přidat? Jsme komunita, silná síť, která se stále rozvíjí a sílí. Pokud máte zájem v nějaké naší lokalitě cvičit, registrujte se během léta a získáte letní slevu na pololetní členství.

MAPA KAPAP CZECH (léto 2022)
MAPA KAPAP CZECH (léto 2022)

Jedinečná přednáška o STRACHU v Praze

V Praze proběhne v rámci návštěvy Kfir Itzhakiho i jedinečná přednáška na téma STRACH a jak s ním pracovat. Co je fenomén současné doby. Srdečně vás zveme na přednášku (sobota 8/10/2022 v čase 20.00-21.30 v Praze).

Pro další info sledujte naše webovky, kde bude spuštěna i registrace.

LETNÍ KAPAP CAMP 2022

Pokud uvažujete o účasti na letním KAPAP campu, který proběhne v penzionu Smilovy Hory (okres Tábor) v termínu 1-4/8/2022, je potřeba se nejpozději do 10.7.2022 na akci zaregistrovat. V rámci akce bude zajištěno stravování v rozsahu plné penze – snídaně, obědy a večeře. Proto prosím, kdo ještě o účasti uvažuje, tak se regněte online zde:  https://kapapczech.dtap.cz/register/?link=2, at máme pro vás nejen postel, ale i zajištěnou stravu. 

Jinak letní camp je vyvrcholením celého výcvikového roku KAPAP CZECH, takže účast na něm je více než žádoucí. Zde si ověříte, co vše jste se za ten rok naučili, jak moc jste pokročili a campy jsou jediné místo, kde se také dělají technické zkoušky na další technické stupně. Je to intenzivní výcvik, takže brutální nalejvárna, která vás opravdu posune dál.

Takže neváhejte a zaplňte posledních pár míst, které na campu ještě jsou. Kdo zaváhá, nejede. Na setkání se těší, Instruktor Mike

LETNÍ KAPAP CAMP 2022 SMILOVY HORY
LETNÍ KAPAP CAMP 2022 SMILOVY HORY

LETNÍ PROVOZ KAPAP CZECH 2022

Během prázdninových měsíců nejsou všude v lokalitách k dispozici pronájmy a ne všichni trenéři jsou ochotní vést tréninky. Takže proto jsou tréninky v tzv. LETNÍ PROVOZU. Zde je soupis toho, jak naše lokality fungují a kde si můžete v létě zacvičit. Jedná se o tréninky pro mládež a dospělé, protože dětské tréninky přes léto nejsou!!!

LETNÍ PROVOZ KAPAP CZECH 2022
LETNÍ PROVOZ KAPAP CZECH 2022

V létě je kalendář akcí volnější, ale přesto tu nějaké akcičky a tréninky máme, takže se těšíme, že se na nich potkáme.

KALENDÁŘ AKCÍ - LÉTO KAPAP CZECH
KALENDÁŘ AKCÍ – LÉTO KAPAP CZECH

V plánu jsou ještě jednorázové tréninky s Mikem v BENEŠOVĚ, MILOVICÍCH a ŽĎÁRU NAD SÁZAVOU. Bohužel do uzávěrky tohoto informačníku nebyly termíny jasně stanovené, protože se zájemci z daných regionů nevyjádřili k možným termínům. Pak tedy sledujte náš registrační systém, kde se můžete na všechny akce přihlásit – takže neváhejte a hlaste se online: http://www.kapap-czech.cz/?page_id=81