Luxusní KAPAP tour Morava (22-23/10/2022)

Předposlední víkend v říjnu proběhla báječná KAPAP tour na Moravě.

Začali jsme v sobotu dopoledne ve Zlíně, seminářem na téma Ozbrojený útok. Cvičili jsme tradičně ve Sportcentru Malenovice, která má pěkné a pro nás vhodné zázemí.

Následoval přesun do Olomouce, kde proběhl nabitý seminář na téma: „Tlakové body v sebeobraně“. Děkuji všem účastníkům a zájemcům o cvičení, neboť zde byla účast a nasazení nejskvělejší.

Další dva semináře proběhly v Novém Jičíně, kde jsme pokračovali v tématu Ozbrojeného útok a Valašském Meziříčí, kde jsme se zaměřili nakonec na téma boje nožem. Na obou seminářích potěšila účast, jak lidiček z Rqožnova pod Radhoštěm, tak borce z Ostravy.

Neděle pak byla ve znamení dalšího luxusního semináře pro naše cvičence v Brně. Zde dorazili cvičenci z Brna, Jihlavy, Jemnice a Žďáru, za což jim patří veliký dík. Super podpora a nasazení. Celou tour jsme ukončili prvním seminářem v Boskovicích, kde jsme to pojali jako seznámení se naším pojetím sebeobrany. Moc nás potěšil velký zájem cvičenců z Boskovic.

Zde je mapa celé KAPAP tour. Díky všem cvičencům za účast a nasazení – byl to opravdu velice báječný víkend s vámi.

KAPAP TOUR MORAVA: Mapa seminářů (22-23/10/2022)
KAPAP TOUR MORAVA: Mapa seminářů (22-23/10/2022)

KAPAP cvičil zdravotníky v Nymburské nemocnici

Nymburská nemocnice se zařadila po boku zdravotnických zařízení, které nás oslovili, abychom pro ně udělali kurz sebeobrany pro jejich zaměstnance.

Nakonec jsme se dohodli na 3 kurzech pro pevný počet účastníků.

Každá skupina účastnic byla z hlediska dynamiky trochu jiná, ale se všemi se mi moc dobře pracovalo. Díky všem za účast a nasazení. Nechyběla skvělá motivace účastnic, i když je mrzelo, že kurz je v tam malém časovém rozsahu.

Díky za pozvání a těším se na případný další kurz v Nymburce. A díky za oslovení, kde kterému došlo přímo paní ředitelkou Nymburské nemocnice, v červnu 2022. Super příležitost pro KAPAP CZECH. Díky za ní.

KURZ SEBEOBRANY PRO NYMBURSKOU NEMOCNICI (10/2022)
KURZ SEBEOBRANY PRO NYMBURSKOU NEMOCNICI (10/2022)

Povedená západočeská KAPAP tour

Máme tu říjnový den, sobotu 15/10/2022, a my vyrážíme na západočeskou KAPAP tour, která se opět vydařila.

Začali jsme dopoledním seminářem ve Slaném, na téma „Tlakové body v sebeobraně“. Zájem veliký, tradičně se zúčastnili cvičenci ze Slaného a Loun, netradičně přibyli i členové z Berouna, což velice potěšilo a všichni jsme si to moc užili.

Následoval skok do neznáma a historicky první seminář KAPAP CZECH v Žatci, kde vznikl o naše cvičení zájem. Sice ze žateckých „zájemců“ nakonec z důvodů pracovního vytížení a nemocí, nikdo nedošel. Ale cvičení pohodové skupinky Louňáků a Chomutováků bylo super. A probrali jsme všechny „drásačky“ krásně detailně a metodicky.

Předposlední seminář proběhl v Ostrově nad Ohří, kde již nějaký pátek seminářově působíme. I zde jsme se netrefili zájemcům do termínu, tak jsme si příjemně zacvičili na téma „Ozbrojený útok“ obranu proti různým napadením tyčí. Super seminář v rodinném počtu. Zde se potkali cvičenci z Chomutova, Plzně, Mariánek a místní zájemce.

Závěr patřil nově otevřené lokalitě Mariánské Lázně, kde jsme se věnovali tématu škrcení. Zde se potkali cvičenci z Plzně a Mariánek a bohužel největším problémem byl čas, protože téma škrcení je velice komplexní a rozsáhlé. Ale užili jsme si to.

Díky všem za účast a nasazení a já se těším na dalších seminářích, kdekoliv po ČR.

ZÁPADOČESKÁ TOUR - ŘÍJEN 2022
ZÁPADOČESKÁ TOUR – ŘÍJEN 2022

Západočeská tour již tuto sobotu

V sobotu 15/10/2022 proběhne opět jedinečná západočeská tour KAPAP aneb semináře na trase SLANÝ – ŽATEC – OSTROV NAD OHŘÍ – MARIÁNSKÉ LÁZNĚ.

Nenechte si ujít ani jeden z těchto báječných seminářů, kde se budeme věnovat tlakových bodům, aplikacím rychlé reakce na napadení (koncept Street defence), ozbrojenému útočníkovi i veškerým technikám a metdám škrcení.

Takže registrace na tebe čeká zde: http://www.kapap-czech.cz/?page_id=81

ZÁPADOČESKÁ TOUR - ŘÍJEN 2022
ZÁPADOČESKÁ TOUR – ŘÍJEN 2022

KAPAP ŠUMAVA TOUR (25/9/2022)

KAPAP ŠUMAVA TOUR aneb nedělní semináře na trase SUŠICE – STRAKONICE – TÁBOR – BENEŠOV. Perfektní zahájení seminářů KAPAP a zároveň super zakončení měsíce září, kdy jsou primárně nábory.

Děkuji všem 45 účastníkům a účastnicím seminářů. Moc rád jsem vás viděl a moc rád si s vámi zacvičil. A těším se na další setkání.

KAPAP ŠUMAVA TOUR (25/9/2022)
KAPAP ŠUMAVA TOUR (25/9/2022)

Začali jsme v Sušici v nedělním dopoledni. Na 10.00 se nám sešla skvělá parta 11 lidiček v malém sále místního SOU. Po dvou hodinách cvičení musím uznat, že máme základ skvělé party pro budoucí lokalitu.

Ve Strakonicích proběhl Kurz sebeobrany žen (KAPAP WOMAN). I přes avizovanou pouť, dorazil krásný počet 16 žen, z původně 21 registrovaných. Děkujeme všem za účast a nasazení a těšíme se na další akce.

V Táboře se sešli zástupci všech jihočeských lokality (Písek, Tábor i České Velenice), což bylo naprosto úžasné. Takže jsme si dali krásný technický seminářík, aby si zacvičili jako zkušení, tak nováčci. Myslím, že se to povedlo báječně a všichni si to užili.

A v Benešově stále budujeme, krok po kroku budoucí lokalitu a sbíráme zájemce. Takže tam jsem tu neděli úspěšně zakončili.