Velice povedená Severská tour (8/12/2019)

V neděli 8/12/2019 proběhly 4 semináře na trase našich lokalit: Klášterec nad Ohří – Chomutov – Louny.

Začali jsme v 10h. dopoledne seminářem pro dětské cvičence v Klášterci nad Ohří. Díky nemocem se nakonec sešla desítka bojovníků a jedna naše šikovná bojovnice. Po dětské hodince následovala technická dvouhodinovka pro dospěláky. Zde dorazilo nakonec 13 lidí z lokalit Cheb, Chomutov a místní Klášteráci.

Od 14 do 16h. proběhl první kurz sebeobrany žen v Chomutovské lokalitě a byl velice povedený. Děkuji všem dívkám a ženám za účast a nasazení – moc jsem si to užil.

Závěr nedělní šnůry patřil skvělému tématickému semináři v Lounech, jehož tématem byl Boj na zdi (wall-techniky) a tlakové body v sebeobraně. I zde se vedle místních bojovníků a bojovnic sešli cvičenci ze Slaného, Chomutova a Klášterce nad Ohří. Děkuji všem za účast a těším se lednovou západočeskou tour.

Sledujte nás a dejte nám LIKE

Cheb: Změna termínů tréninků

Počínaje PO 9.12.2019, mění se pravidelné tréninky v Chebu takto:
* STŘEDA – 19.00-20.30
* NEDĚLE – 19.00-20.30

Na pozici trenéra a koordinátora lokality CHEB střídá Michala Maršouna jeho pravá ruka Michal Švarc.

Děkuji tímto Michalovi Maršounovi za nastartování naší lokality v Chebu a budu se těšit na setkání s ním v budoucnu. Aktuálně je příliš vytížený a proto z rodinných a zdravotních důvodů v roli trenéra končí. Díky Míšo, nikdo ti už neodpáře, že historii KAPAP CZECH na Chebsku jsi začal psát ty. Díky za tvojí energii a nevyčerpatelné úsilí. Vážím si tě, příteli.

Michal Maršoun & Mike & cvičenci Cheb v Kožlanech (25/5/2019)
Michal Maršoun & Mike & cvičenci Cheb v Kožlanech (25/5/2019)
Sledujte nás a dejte nám LIKE

DOBŘÍŠ & PŘÍBRAM: Kurzy sebeobrany žen 3. (1/12/2019)

Třetí běh kurzů sebeobrany žen, bohužel vyšel na 1. adventní neděli, ale i přes obavy z malého počtu účastnic se zaregistroval a došel běžný průměr. Začali jsme na Dobříši v počtu 10 účastnic a pokračovali v Příbrami s dalšími 15 ženami.

Tématem kurzu byly sexuální útoky, takže jsme se bavili o jakýkoliv napadeních, které naplňují skutkovou podstatu trestného činu znásilnění (paragraf 185 trestního řádu) a řešili obranu proti takovým útokům.

Nejprve ve stoji, v druhé půli jsme přešli na zem a řešili situace, kdy útočník povalí oběť na záda a ta se má bránit v této nevýhodné situaci. Účastnice zjistily, že je výhodnější používat nohy a tak v závěrečném souboji s instruktorem vybaveným ochranným oblekem, přilbou, suspenzorem a rukavicemi, mohly upustit veškerá zábrany a bojovat jako lvice.

Děkujeme všem 25 účastnicím v obou kurzech a těšíme se na další kurz, který se koná první novoroční neděli 5.1.2020 na téma „napadení ze zálohy“.

Sledujte nás a dejte nám LIKE

V Hořovicích proběhl skvělý seminář (30/11/2019)

HOŘOVICE: Opakovací seminář KAPAP pro děti i dospělé (30/11/2019)
HOŘOVICE: Opakovací seminář KAPAP pro děti i dospělé (30/11/2019)

V sobotu 30.11.2019 proběhl v Hořovicích opakovací seminář KRAV MAGA & KAPAP, kterého se zúčastnilo celkem 26 cvičenců – dětí i dospělých.

Hlavní účast byla od místních cvičenců, ale dorazilo i jedno auto cvičenců z Příbrami, i zástupce ze Sedlčan či cvičenkyně z Plzně a Berouna.

Seminář byl pod trenérským vedením hořovického trenéra Fandy Zíky a za pomoci jeho pravé ruky – asistenta Vláďi Novotného. Velký počet účastníků v naší nejmenší lokalitě ukazuje, že o naše výcviky je stále rostoucí zájem.

Trenéři se cvičenci v první půli probrali veškeré údery, kryty a kopy základního levelu KAPAP BASIC a ve druhé polovině se zaměřili na pádovou průpravu a technické aplikace / chvatové techniky.

Věříme, že se seminář líbil a těšíme se na další akce. Děkujeme všem za účast a nasazení všem zúčastněným.

Sledujte nás a dejte nám LIKE

MILEVSKO & PŘÍBRAM: Skvělé nedělní semináře (24/11/2019)

MILEVSKO: Kurz sebeobrany žen (24/11/2019)
MILEVSKO: Kurz sebeobrany žen (24/11/2019)

Poslední listopadovou neděli se konaly hned 3 semináře v centru ČR – ve středočeské Příbrami a jihočeském Milevsku.

Od 14h. začal první kurz sebeobrany žen v Milevsku, kde bylo 18 žen z Písecka, Milevska a Táborska, které se chtěly naučit efektivně bránit.

Od 15h. začal v Příbrami pod vedením místního instruktora Tadeáše tématický 3hodinový seminář na kopy. Zúčastnili se jej 12 cvičenců z lokalit Příbram, Hořovice a Slaný. Super práce, přátelé.

Od 16h. začal v Milevsku seminář KAPAP BASIC pro všechny cvičence i zájemce o výcvik. Zúčastnilo se jej 16 lidiček z Dobříše, Příbrami, Písku, Milevska a Sedlčan.
Takže celkově si s námi zacvičilo v neděli přes 40 lidiček a nejedno tričko zústalo zpocené.

Děkuji všem za trénink – Tadeášovi za seminář na Boxerně v Příbrami a asistentům Michalovi a Petrovi za pomoc se semináři v Milevsku. Super práce, přátelé. Díky všem a těším se na setkání na další akci.

PŘÍBRAM: Seminář KAPAP (24/11/2019)
PŘÍBRAM: Seminář KAPAP (24/11/2019)
MILEVSKO: Seminář KAPAP (24/11/2019)
MILEVSKO: Seminář KAPAP (24/11/2019)
Sledujte nás a dejte nám LIKE