Programy

COMBAT FITNESS – program kondiční přípravy v KAPAP CZECH; funkční kruhové tréninky a komplexní kondiční rozvoj; program vyvinul Instruktor Mike v roce 2013.

KAPAP KIDS – program sebeobrany pro děti, od předškolního věku (4-6 let), přes školáky (7-10 let) až po juniory (11-13 let); ve většině lokalit vedeme kurzy pro školáky a juniory (7-13 let).

KAPAP BASIC – základní program sebeobrany pro mládež a dospělé (14-99 let).

KAPAP ADVANCE – navazující program výcviků pro pokročilé cvičence a trenéry; pro zařazení do programu Advance je nutné projít veškeré programy KAPAP BASIC.

KAPAP 40+ – specifický program sebeobrany pro starší generaci (dospělí nad 40 let); obsahově shodná s KAPAP BASIC, ale méně kondičně náročná, zaměřená na sebeobranu pomocí tlakových bodů.

KAPAP WOMAN – programy sebeobrany pro ženy a dívky (14-99 let), specificky se zaměřující obranu proti sexuálně motivovaným trestným činům.

KAPAP SMART – program sebeobrany KAPAP zaměřující se na obranu dle konceptu improvizovaných zbraní, tj. obrana věci běžného života kolem nás.

KAPAP PROFI / KAPAP PROFESIONAL – program sebeobrany KAPAP pro profesní složky (Armáda, Policie, Security, apod.).

Projekt MAZANĚ PROTI ŠIKANĚ – tématický program pro školní a dětské kolektivy, který se zaměřuje na prevenci šikany v dětském kolektivu. Pokud se program aplikuje na kolektiv, kde již jsou známky šikany, dokážeme definovat oběti, agresory i hloubku problému a můžeme navrhnout řešení (www.mazaneprotisikane.cz).