PŘÍBRAM: Příměstský tábor KAPAP KIDS

Příbram: Příměstský tábor KAPAP KIDS (5-9/8/2019)
Příbram: Příměstský tábor KAPAP KIDS (5-9/8/2019)

Druhý týden v srpnu (5-9/8/2019) proběhl v prostorách Boxerny Příbram letní příměstský tábor pro školáky. Zúčastnilo se jej nakonec 13 dětí ve věku od 5 do 12 let.

Během tábora děti pravidelně cvičili sebeobranu, první pomoc a deskové hry pod vedením našich instruktorů. Dále si vyzkoušeli něco z kartografie a porozumění mapě, znalosti stromů a květin, z vojenské taktiky, kondiční přípravy či posilování.

Podle reakcí a zájmu se dětem hry a výcviky líbili a všechny se těší na zářiový start pravidelných tréninků. Děkujeme rodičům za podporu a důvěru a také se těšíme.

V Příbrami proběhne nábory do dětské sebeobrany ve ČTVRTEK 19.září 2019 na Boxerně, Budovatelů 139 (v Křižáku) v čase od 16h. – předškoláci (4-6 let) a od 17h. školáci (7-13 let). Těšíme se na vás.

Sledujte nás a dejte nám LIKE

Předregistrace na KAPAP KIDS spuštěny

Jelikož je o naší dětskou sebeobranu KAPAP KIDS obrovský zájem, byli jsme nuceni spustit předregistrace do jednotlivých kroužků dětské sebeobrany.

Předregistraci najdete pod odkazem: https://forms.gle/BM32FSbqeb2W6ytSA

Předregistrace je pro všechny naše lokality KAPAP KIDS – Brno, Dobříš, Hořovice, Hradec Králové, Klášterec nad Ohří, Louny, Příbram a Sedlčany.

Na Dobříši a v Příbrami otevíráme pod vedením Instruktora Mikea a asistentky Jitky i dětskou sebeobranu KAPAP KIDS pro předškoláky (4-6 let). Všude jinde příjímáme až školáky (7-13 let).

Těšíme se na vás na našich náborech. Sdílejte tuto informaci mezi své přátele a doražte si k nám zacvičit – uvítáme mezi sebou jak děti, tak dospěláky.

Sledujte nás a dejte nám LIKE

Startujeme NÁBORY KAPAP CZECH 2019

NÁBORY KAPAP CZECH 2019
NÁBORY KAPAP CZECH 2019

Tento rok opět rozšiřujeme naše portfolio o nové kurzy i lokality, takže zářiové nábory do KAPAP CZECH 2019 budou opět nabité. Těšíme se na nové cvičence – ať už v dětských programech, které pojedou v 8 našich lokalitách, tak na novou mládež a dospělé, kteří mohou cvičit v 15 městech ČR. Sledujte nábory, sdílejte je a doražte na ten pro vás nejbližší nábor. A pokud necvičíme právě ve vašem městě či obci, kontaktujte nás na mike@kapap-czech.cz a určitě společně najdeme nějaké řešení, jak to změnit.

Přehled NÁBORŮ KAPAP CZECH 2019
Přehled NÁBORŮ KAPAP CZECH 2019

Sledujte nás a dejte nám LIKE

Příměstský tábor Dobříš

Od pondělí 8.července do 12.července proběhl příměstský tábor sebeobrany KAPAP CZECH. Dvacítka dětí ve věku 6-12 let si užívala 5 dní nabitého programu – spoustu nového se naučili, našli nové kamarády. Zacvičili jsme si, zahráli spoustu nových her, naučili se spolupracovat, ale i se bránit. Bylo to úžasně prožitých 5 dní a všichni jsme si to moc užili.

Sledujte nás a dejte nám LIKE