NABITÁ NEDĚLE (20/6/2021)

I v neděli (20/6/2021) pokračovala červnová tour. Tentokráte se jelo na jih a východ, když v sobotu jsme vyřešili sever a západ.

Začali jsme dopoledne v JEMNICE, tj. na jihu Vysočiny, kde proběhl skvělý smíšený seminář pro děti i dospělé. Zde mile potěšila účast kolegy – trenéra sebeobrany z Moravských Budějovice – Jarda Fic. Díky za návštěvu a zapojení.

Pokračovalo se drillovacím seminářem pro dospělé v Jihlavě, kde se sešla tradiční partička, takže jsme mohli rozvíjet již naučené dovednosti.

Ani v horké neděli nezklamal jihočeský Tábor, kde jsme si mákli, i když ztráty vůči registraci byly nemalé. A stejný scénář se opakoval v Písku, kde to nakonec bylo taky 7 statečných, jako v Táboře.

Díky všem za účast a nasazení. Bylo to moc fajn. Díky všem účastníkům, že to v tomto extrémním počasí zvládli a dorazili. Velký RESPEKT!!!

Celkem jsem za tento víkend ujel 840km, odcvičil 11:15 hodin a viděl 70 cvičenců – takže za mě skvěle využitý čas.

Sledujte nás a dejte nám LIKE

KAPAP NABITÁ SOBOTA (19/6/2021)

Předposlední červnová sobota byla ve znamení seminářů. Projel jsem trasu CHOMUTOV – SLANÝ – HOŘOVICE – PŘÍBRAM.

Díky krásnému slunnému počasí byla sice účast viditelně nižší než je běžný průměr, což ovšem mělo své výhody v mnohem individuálnějším přístupu ke cvičencům. Díky všem třiceti cvičencům za účast a nasazení.

Moc jsem si to užil a nevadila mi, ani teplota přes 30°C, ani těch 350km za volantem. Skvěle využítá sobota. Díky všem, přátelé.

Sledujte nás a dejte nám LIKE

Směr HORNÍ ŘEDICE aneb Pardubicko volá

V neděli 13/6/2021 konečně proběhly, po trojím přeložení, 2 skvělé semináře – dětské sebeobrany KAPAP KIDS a kurz ženské sebeobrany (KAPAP WOMAN) v Horních Ředicích na Pardubicku.

Ve skvělé partě dětí i ženy utekly 2x 2hodiny výcviku jako voda a podle úsměvů na konci, jsme si všichni trénink velice užili. Díky za účast a nasazení všem.

děkuji za pozvání od místní organizátorky Pavly Pamánkové (Sokol Horní Ředice), která obě akce skvěle zorganizovala, zajistila účastníky a komplexně zabezpečila – moc velký dík za to všechno.

I přes dlouhou cestu, skvěle využitý čas. Děkuji mockrát a těším se na další setkání.

Sledujte nás a dejte nám LIKE

Metoďák 2021 aneb skvělé setkání trenérů

V sobotu 12/6/2021 proběhl na Boxerně v Příbrami každoroční školení trenérů, které se oficiálně nazývá „Metodický kurz pro trenéry KAPAP CZECH“, familiárně Metoďák 2021.

Metoďák 2021 - Instruktoři a Asistenti KAPAP CZECH
Metoďák 2021 – Instruktoři a Asistenti KAPAP CZECH

Cílem této akce je sladit se dohodnout další postup pro nový školní rok, co se týče propagace, tréninků či samotného systému výcviků a jejich vedení.

Sice jsme Metoďák měli z 70% jako profesní školení a trenérskou poradu, protože po covidu řešíme problémů na lokalitách víc než dost, ale i přesto si z této jedinečné akce odnáším skvělý pozitivní pocit. Ve zbytku času jsme samozřejmě i cvičili a slaďovali naše znalosti, názvosloví a řešili detaily jednotlivých technik.

Děkuji za účast a nasazení všem našim trenérům KAPAP CZECH – INSTRUKTORŮM i ASISTENTŮM. Zároveň gratuluji k úspěšné certifikaci všem novým trenérům a vítám je v naší skvělé partě. Děkuji přátelé za super sobotu ve vaší společnosti. Mám z toho moc velkou radost.

Metoďák 2021 - Trenérská pyramida KAPAP CZECH
Metoďák 2021 – Trenérská pyramida KAPAP CZECH
Sledujte nás a dejte nám LIKE

Bohatá seminářová neděle (6/6/2021)

První červnovou neděli 6/6/2021 se konalo 5 seminářů pod hlavičkou KAPAP CZECH.

Celkem 3 semináře proběhly ve středočeské Dobříši. Začali jsme v 10.00 dopoledne seminářem KYUSHO (tlakových bodů) pod vedením Miry Brožíčka. Dorazilo 25 lidiček z 10 lokalit (od Chomutova po Písek). Seminář si všichni skvěle užili a příjemně zničení se rozjížděli domů.

Po obědě jsme pokračovali v anglickém parku zámku Dobříš. Zde se konal kurz sebeobrany pro ženy a poté pro seniory, které proběhly za podpory Městského úřad Dobříš. Na ženy dorazilo 15 účastnic, které si vyplánovaných 90 minut také pořádně užily. Na seniory došly přihlášení jednotlivci, s nimiž jsme probrali totální základy sebeobrany a nabídli další možnou spolupráci.

Další 2 semináře proběhly v naší nejmladší lokalitě – v JEMNICE na Vysočině. Zde se začalo v 10.00 v parku seminářem sebeobrany dětí (KAPAP KIDS) a od 11.00 se pokračovalo cvičením pro mládež a dospělé v rámci programu KAPAP BASIC. I zde si to všichni účastníci skvěle užili a máme od nich jen pozitivní reference.

Sledujte nás a dejte nám LIKE