Východočeská KAPAP tour (18/3/23)

V sobotu 18.března proběhla báječná a plně obsazená KAPAP TOUR na trase Hradec Králové – Pardubice – Žďár nad Sázavou. Celkem se jí zúčastnilo 77 cvičenců (z 8 lokalit KAPAP CZECH), přičemž někteří odmakali celých 7 hodin v rámci všech 3 seminářů. Každý seminář byl jinak zaměřený. V Hradci Králové jsme se zaměřili na Modelovky a stresovky a aplikaci technik v reálném čase. V Pardubicích to byl první kurz sebeobrany žen zde. A ve Ždáru to bylo téma KAPAP Security aneb jak někoho nejen sundat, ale i zajistit a zpacifikovat.

Díky za účast a nasazení a báječnou atmosféru na všech seminářích. Těším se zase na příště.

Východočeská KAPAP tour (18/3/2023)
Východočeská KAPAP tour (18/3/2023)

Moravsko-slovenská KAPAP tour (11-12/3/23)

V polovině března byla v plánu moravsko-slovenská tour. První sobotní seminář začal v UHERSKÉM BRODĚ, kde nás překvapil zájem lidiček a účast téměř 20 cvičenců. Takže super propagační seminář, kde jsme probrali, co se do dvou hodin výcviku vešlo.

Následoval přejezd na Slovensko, kde jsme pokračovali v TRENČÍNĚ a BRATISLAVĚ. V obou lokalitách došly také skoro 2 desítky lidiček. Atmosféra báječná, cvičení suprové. Děkuji všem za účast a nasazení a těším se na další pokračování.

Neděle byla ve znamení dvou seminářů na samém jihu Moravy. Začali jsme seminářem v BŘECLAVI, kam dorazili i naši cvičenci z Brna a Ždáru nad Sázavou – takže jsme makali dalším rozvoji techniky. A pak přesun do HODONÍNA, kde byl v plánu kurz sebeobrany žen, v této lokalitě již druhý v pořadí. Po velkém úspěchu prvního kurzu jsme tedy navázali a dorazilo ještě o několik účastnic více. Kurz se moc povedl a musím uznat, že do Hodonína jezdíme moc rádi.

Takže semináře na moravsko-slovenské tour se moc povedly a děkujeme za účast a nasazení všem českým i slovenským účastníkům akcí. Byla to báječná tour a těším se na její opakování.

Únorová jihočeská KAPAP tour (19/2/23)

V neděli 19.2.2023 proběhla další KAPAP tour, tentokráte směrem do jihočeských lokalit.

Začali jsme v 9.30 v Písku, kde se sešli cvičenci z lokalit Písek, Sušice, Sedlčany, Tábor a Dobříš. Takže super parta a já děkuji všem za báječnou atmosféru během cvičení. Ty 2,5hodiny utekly jako voda. Tématem byl technický rozvoj a v poslední hodince jsme se podívali i požadovanou obranu proti pistoli.

Po Písku následoval kurz sebeobrany žen v Českých Budějovicích, kam nakonec dorazilo z 20 regnutých tradičně větší půlka, tj. 11 žen a dívek. Ale i v tomto menším počtu jsme si ty 2 hodinky cvičení báječně užili. Cvičili jsme i obranu na zdi nebo proti vyhrožování nožem. Takže zase super atmosféra a skvělé a šikovné účastnice. Těším se na další akci v ČB.

Poslední lokalitou naší nedělní jihočeské seminářové tour byla naše nejjižnější lokalita – České Velenice, kde nastoupilo skvělých 16 bojovníků a bojovnic, které posílili členové KAPAP CZECH z Písku a Žďáru nad Sázavou. Díky za jejich obětavost a dojezd. Zde byl trénink zaměřen na aplikaci technik, které už mají cvičenci znát. Jeli jsme ve svižném tempu a na zavěr si jako bonbonek nechali tasení pistole versus útok nožem, aby si lid uvědomili, jak nebezpečnou zbraň nůž přestavuje. Opět super atmosféra a další lokalita, kam moc rád jezdím.

Díky všem 53 cvičencům, které jsem měl možnost na seminářích potkat a zacvičit s nimi. Makejte a rozvíjejte se. KAPAP jede!!!

JIHOČESKÁ TOUR: Písek-ČB-Velenice (19/2/2023)
JIHOČESKÁ TOUR: Písek-ČB-Velenice (19/2/2023)

Registrace na letní campy 2023 spuštěna

Už za 168 dnů nám startuje pravidelný, každoroční, letní camp. Jako vždy začínáme BASIC campem pro všechny (7-10/8/2023), na který navazuje camp pro ADVANCE a TRENÉRY (10-13/8/2023).

Akce proběhne opět na penzionu Smilovy Hory, tak jako poslední 2 roky.

Těšíme se na účast a zde je registrace na oba campy:

V ceně máme veškerý support – jídlo (plná penze), ubytování a výcvik.