PŘÍBRAM: Příměstský tábor KAPAP KIDS

Příbram: Příměstský tábor KAPAP KIDS (5-9/8/2019)
Příbram: Příměstský tábor KAPAP KIDS (5-9/8/2019)

Druhý týden v srpnu (5-9/8/2019) proběhl v prostorách Boxerny Příbram letní příměstský tábor pro školáky. Zúčastnilo se jej nakonec 13 dětí ve věku od 5 do 12 let.

Během tábora děti pravidelně cvičili sebeobranu, první pomoc a deskové hry pod vedením našich instruktorů. Dále si vyzkoušeli něco z kartografie a porozumění mapě, znalosti stromů a květin, z vojenské taktiky, kondiční přípravy či posilování.

Podle reakcí a zájmu se dětem hry a výcviky líbili a všechny se těší na zářiový start pravidelných tréninků. Děkujeme rodičům za podporu a důvěru a také se těšíme.

V Příbrami proběhne nábory do dětské sebeobrany ve ČTVRTEK 19.září 2019 na Boxerně, Budovatelů 139 (v Křižáku) v čase od 16h. – předškoláci (4-6 let) a od 17h. školáci (7-13 let). Těšíme se na vás.

Předregistrace na KAPAP KIDS spuštěny

Jelikož je o naší dětskou sebeobranu KAPAP KIDS obrovský zájem, byli jsme nuceni spustit předregistrace do jednotlivých kroužků dětské sebeobrany.

Předregistraci najdete pod odkazem: https://forms.gle/BM32FSbqeb2W6ytSA

Předregistrace je pro všechny naše lokality KAPAP KIDS – Brno, Dobříš, Hořovice, Hradec Králové, Klášterec nad Ohří, Louny, Příbram a Sedlčany.

Na Dobříši a v Příbrami otevíráme pod vedením Instruktora Mikea a asistentky Jitky i dětskou sebeobranu KAPAP KIDS pro předškoláky (4-6 let). Všude jinde příjímáme až školáky (7-13 let).

Těšíme se na vás na našich náborech. Sdílejte tuto informaci mezi své přátele a doražte si k nám zacvičit – uvítáme mezi sebou jak děti, tak dospěláky.

Startujeme NÁBORY KAPAP CZECH 2019

NÁBORY KAPAP CZECH 2019
NÁBORY KAPAP CZECH 2019

Tento rok opět rozšiřujeme naše portfolio o nové kurzy i lokality, takže zářiové nábory do KAPAP CZECH 2019 budou opět nabité. Těšíme se na nové cvičence – ať už v dětských programech, které pojedou v 8 našich lokalitách, tak na novou mládež a dospělé, kteří mohou cvičit v 15 městech ČR. Sledujte nábory, sdílejte je a doražte na ten pro vás nejbližší nábor. A pokud necvičíme právě ve vašem městě či obci, kontaktujte nás na mike@kapap-czech.cz a určitě společně najdeme nějaké řešení, jak to změnit.

Přehled NÁBORŮ KAPAP CZECH 2019
Přehled NÁBORŮ KAPAP CZECH 2019

Příměstský tábor Dobříš

Od pondělí 8.července do 12.července proběhl příměstský tábor sebeobrany KAPAP CZECH. Dvacítka dětí ve věku 6-12 let si užívala 5 dní nabitého programu – spoustu nového se naučili, našli nové kamarády. Zacvičili jsme si, zahráli spoustu nových her, naučili se spolupracovat, ale i se bránit. Bylo to úžasně prožitých 5 dní a všichni jsme si to moc užili.