PLATBY ČLENSTVÍ v KAPAP CZECH

Zdravím přátelé. Blíží se nám nábory a také pravidelné platby členství. Zde tedy přinášíme ceník pro platby tréninků v rámci KAPAP CZECH.

Členství se platí na níže uvedený účet na pololetí školního roku (5 měsíců: září-leden / únor-červen). Nezapomeňte na jméno, příjmení a lokalitu do poznámky pro příjemce, abychom vaší platbu snadno identifikovali. Členství se platí do konce měsíce ZÁŘÍ 2018, tj. co 30.září 2018!!!

Výhodou členství je poloviční cena za semináře, levnější nákup vybavení v e-shopu KAPAP CZECH či uzavřené členské akce. Těšíme se na vás, přátelé.

LEVICE (SLOVENSKO): Mezinárodní seminář KAPAP CZECH (18/8/2018)

Mezinárodní seminář KAPAP CZECH ve slovenské Levici (18/8/2018)
Mezinárodní seminář KAPAP CZECH ve slovenské Levici (18/8/2018)

První mezinárodní seminář KAPAP CZECH proběhl v sobotu 18.srpna 2018 na Slovensku, u našich přátel v Krav Maga Levice.

Levice je 30-tisícové město na jižní Slovensku, nedaleko jaderné elektrárny Mochovce. Na semináři se sešlo 20 lidiček, většina místních, ale překvapil i účastník z Popradu, který to měl na seminář přes 200 km.

Seminář byl rozdělen na dvě části. V první části jsme se věnovali technikám neozbrojeného boje a ve druhé části jsme navázali technikami a principy použití improvizovaných zbraní jako je propiska, časopis nebo kniha. Seminář se velice povedl a podle bezprostředních reakcí se lidem velice líbil.

Děkujeme za pozvání a organizaci místním trenérům Vašovi a Maťovi a věříme, že to nebyl náš poslední seminář na Slovensku. A těšíme se mezi tuto skvělou partu brzy na viděnou.

Mezinárodní seminář KAPAP CZECH ve slovenské Levici (18/8/2018) - trenéři Krav Maga Levice
Mezinárodní seminář KAPAP CZECH ve slovenské Levici (18/8/2018) – trenéři Krav Maga Levice

NÁBORY izraelské sebeobrany KRAV MAGA – KAPAP 2018

Zde je přehledný seznam všech NÁBORŮ KAPAP CZECH na všech 14 lokalitách, které otvíráme. Fotka je volně ke sdílení, takže klidně přátelé můžete podpořit naše nábory sdílením tohoto soupisu na svých profilech na sociálních sítích či jiných webech.

Děkujeme mnohokráte a těšíme se na setkání na nějakém z náborů.

Nábory izraelské sebeobrany KRAV MAGA - KAPAP (září 2018)
Nábory izraelské sebeobrany KRAV MAGA – KAPAP (září 2018)

CHOMUTOV: URBAN COMBAT – Kubotan v praxi (5/8/2018)

Seminář URBAN COMBAT - Kubotan v praxi v Chomutově (5/8/2018)
Seminář URBAN COMBAT – Kubotan v praxi v Chomutově (5/8/2018)

V neděli 5.srpna 2018 proběhl v Chomutově jedinečný seminář seriálu Urban combat (semináře praktické sebeobrany v reálném prostředí), tentokráte na téma: Kubotan v praxi.
Sešli jsem se v počtu 13 bojovníků a bojovnic u městského divadla v Chomutově. Zastoupeny zde byly všechny tři místní lokality – Chomutov, Most i Klášterec nad Ohří. A dokonce se objevil i Honza z Písku a Jana z Prahy. V takové nabité sestavě byla radost cvičit.
Probrali jsme základní principy „měkkého“ a „tvrdého“ použití kubotanu / taktického pera a zaměřili se na technické aplikaci a nadrillování několika základních technik napadení v reálné situaci, tak aby si účastníci ze semináře odnesli maximum.
Cvičilo se v reálném prostředí a jak ve dvojicích, tak i modelovky s více útočníky či obtěžovateli.
Děkuji všem účastníkům, kteří dorazili a zacvičili. Bylo to super a těším se na další podobný seminář pod Krušnými horami.

TERMÍNOVKA NÁBORŮ KAPAP CZECH 2018

Termínovka NÁBORŮ izraelské sebeobrany KAPAP CZECH 2018
Termínovka NÁBORŮ izraelské sebeobrany KAPAP CZECH 2018

Otvíráme 14 lokalit pravidelných tréninků, z toho 3 centra (Louny, Dobříš a Příbram) a 6 lokalit pravidelných tréninků dětské sebeobrany (KAPAP KIDS – označené piktogramem dětí). To vše pod vedením jediného MASTER TEACHER v ČR – Instruktor Michal Janoušek – KAPAP CZECH a jeho týmu trenérů (viz www.kapap-czech.cz).

Místa a časy upřesníme – sleduj naše webovky.