Přednáška na ZŠ Církvice u Kutné Hory (26/2/2019)

Prezentace KAPAP na ZŠ Církvice u Kutné Hory (26/2/2019)
Prezentace KAPAP na ZŠ Církvice u Kutné Hory (26/2/2019)

V úterý 26.února 2019 jsem byl osloven na doporučení pro realizaci přednášky na ZŠ Církvice u Kutné Hory. Pozvala mě škola, u které si to vyžádali rodiče a děti.
Dorazili jsme do školy v silném rodinném týmu – já, syn Ondra a asistentka Jitka.

Probrali jsme s dětmi a rodiči prevenci napadení dítěte, s Ondrou jsme ukázali pár technik obrany a pak něco málo s dětmi secvičili. Praktickou přednášku jsme ukončili dotazy.

Bylo to příjemně strávené odpoledne ve škole, kde opravdu rodiče, děti i učitelé tvoří jeden tým. V takovém kolektivu se pracuje velice příjemně a plno věcí jde samo.

Děkujeme za pozvání a těšíme se na další možnou spolupráci se ZŠ Církvice u Kutné Hory. Díky všem.

PŘÍBRAM: Kurz sebeobrany žen II. (24/2/2019)

Kurz sebeobrany žen II. v Příbrami (24/2/2019)
Kurz sebeobrany žen II. v Příbrami (24/2/2019)

Poslední únorovou neděli proběhlo v Příbrami volné pokračování lednového kurzu sebeobrany žen. Zúčastnilo se krásných 30 účastnic, které si nejen zopakovaly dovednosti z lednového kurzu, ale také rozšířily o další obranné techniky a kombinace. Také jsme nezapomněli na trénink úderů a kopů, který jsme v druhé půlce semináře věnovaly velký prostor.
Věříme, že se kurz opět líbil a budeme se těšit na zpětné vazby. Naší největší odměnou jsou spokojené účastnice. Navázali jsme tak na lednový úspěch, kdy dorazilo 50 účastnic, z nichž některé se přidaly a chodí cvičit pravidelně na naše příbramské (ÚT a ČT) i dobříšské tréninky (PO a PÁ).

SVITAVY a JIHLAVA: Semináře KRAV MAGA & KAPAP

Účastnici semináře KRAV MAGA & KAPAP - Svitavy (16/2/2019)
Účastnici semináře KRAV MAGA & KAPAP – Svitavy (16/2/2019)

O víkendu 16.-17.2.2019 proběhly dva semináře dvou spolupracujících škol izraelské sebeobrany – KRAV MAGA IKF a KAPAP CZECH uspořádaly společné semináře ve Svitavách (16.2.) a v Jihlavě (17.2.).

Sobotního semináře ve Svitavách se zúčastnilo celkem 25 cvičenců, nedělního semináře v Jihlavě 15 lidiček.

Oba semináře byly tříhodinové a rozdělené na poloviny, kdy první půlku vedl Mike z KAPAP CZECH a zaměřoval se na úderovou techniku a obranu proti úderům neboli aplikace tvrdých krytů. Druhou polovinu seminářů vedl Roman Urbánek z KRAV MAGA IKF Czech republik, což je škola, která působí na Svitavsku. Ten se zaměřil na techniky napadení zezadu, škrcení a aplikace obrany proti ohrožování nožem.

Podle zpětné vazby se semináře velice líbily a určitě rádi budeme v obou regionech v této činnosti v budoucnu pokračovat, neboť zájemci v obou regionech o naše cvičení jsou.

Účastnici semináře KRAV MAGA & KAPAP - Jihlava (17/2/2019)
Účastnici semináře KRAV MAGA & KAPAP – Jihlava (17/2/2019)

Pozvánka na semináře KAPAP do SVITAV a JIHLAVY

Pozvánka na semináře Svitavy (16.2.) a Jihlava (17.2.)
Pozvánka na semináře Svitavy (16.2.) a Jihlava (17.2.)

V sobotu 16.2. a neděli 17.2. proběhnou dlouho očekávané semináře KRAV MAGA & KAPAP ve Svitavách a Jihlavě.

Obsahem bude:

  • techniky sebeobrany beze zbraně,
  • obrana proti úderům a kopům,
  • obrana proti ohrožení a útoku nožem.

Sebou stačí sportovní oblečení, boty do tělocvičny, pití a dobrou náladu. Kdo má suspenzor či tréninkový nůž, může sebou vzít také.

Registrace na akci najdete na http://www.kapap-czech.cz/?page_id=81

Za organizátora se na vás těší Roman Urbánek a Michal Janoušek alias Instruktor Mike (605/130057).

SEMINÁŘE KAPAP V HOŘOVICÍCH (10/2/2019)

HOŘOVICE: Kurz sebeobrany žen (10/2/2019)
HOŘOVICE: Kurz sebeobrany žen (10/2/2019)

V neděli 10.2.2019 proběhly v Hořovicích 3 skvělé semináře – seminář dětské sebeobrany (KAPAP KIDS), kurz ženské sebeobrany (KAPAP WOMAN) a seminář pro všechny KAPAP cvičence na téma STREET DEFENCE – základní techniky sebeobrany na ulici.

Celkem se zúčastnilo 53 lidiček ze 4 lokalit (Hořovice, Sedlčany, Příbram a Dobříš). Děkuji všem za super 5 hodin cvičení na sokolovně v Hořovicích.

Poznali jsme plno nových lidiček a jsem moc rád, že jsme rozvinuli zájem o naše cvičení v regionu. Takže se těšíme na další pokračování těchto seminářů v budoucnu. Díky všem za nasazení, zájem a pomoc s propagací naší lokality.