Startujeme NÁBORY KAPAP CZECH 2019

NÁBORY KAPAP CZECH 2019
NÁBORY KAPAP CZECH 2019

Tento rok opět rozšiřujeme naše portfolio o nové kurzy i lokality, takže zářiové nábory do KAPAP CZECH 2019 budou opět nabité. Těšíme se na nové cvičence – ať už v dětských programech, které pojedou v 8 našich lokalitách, tak na novou mládež a dospělé, kteří mohou cvičit v 15 městech ČR. Sledujte nábory, sdílejte je a doražte na ten pro vás nejbližší nábor. A pokud necvičíme právě ve vašem městě či obci, kontaktujte nás na mike@kapap-czech.cz a určitě společně najdeme nějaké řešení, jak to změnit.

Přehled NÁBORŮ KAPAP CZECH 2019
Přehled NÁBORŮ KAPAP CZECH 2019

Příměstský tábor Dobříš

Od pondělí 8.července do 12.července proběhl příměstský tábor sebeobrany KAPAP CZECH. Dvacítka dětí ve věku 6-12 let si užívala 5 dní nabitého programu – spoustu nového se naučili, našli nové kamarády. Zacvičili jsme si, zahráli spoustu nových her, naučili se spolupracovat, ale i se bránit. Bylo to úžasně prožitých 5 dní a všichni jsme si to moc užili.

Úspěchy dětské sebeobrany KAPAP KIDS

Dětská sebeobrana KAPAP KIDS v roce 2019
Dětská sebeobrana KAPAP KIDS v roce 2019

Máme za sebou první rok fungování dětské sebeobrany KAPAP KIDS v síti KAPAP CZECH a můžeme bilancovat úspěchy a neúspěchy.

Celkově naše výcviky dětské sebeobrany v 6 lokalitách pravidelně navštěvovalo přes 200 řádných dětských cvičenců.
Tréninky probíhali v 6 lokalitách – DOBŘÍŠ, HOŘOVICE, KLÁŠTEREC NAD OHŘÍ, LOUNY, PŘÍBRAM a SEDLČANY.
Pod vedením 8 trenérů tak probíhalo týdně 14 tréninkových jednotek dětské sebeobrany.

Děkuji tímto všem našim trénérům za trpělivost a nasazení.

Během výcvikového roku proběhlo 10 seminářů dětské sebeobrany pod vedením hlavního trenéra.
Červnové technické zkoušky úspěšně složilo 72 dětských cvičenců.

Celkově hodnotíme tento výcvikový rok velice pozitivně a dětská sebeobrana KAPAP KIDS mile překvapila. Pro další školní rok dokonce otvírámě další 2 nové lokality našeho výcviku dětské sebeobrany v BRNĚ a HRADCI KRÁLOVÉ, kde máte pro tuto chvíli nejen zájem, ale i trenéry, kteří jsou ochotní se rozvoji KAPAP KIDS věnovat.