Trika BOXERNA již na kapap-shop.cz

Funkční tričko BOXERNA 2020
Funkční tričko BOXERNA 2020

Díky skvělé spolupráci s Thai Box týmem pod vedením Jaroslava Malkovského v Příbrami, jsme měli možnost realizovat jejich grafický návrh na nových funkčních tričkách KAPAP CZECH. Trička se jmenují Boxerna, jsou to italská funkční trička s potiskem loga Boxerny zepředu a velkým obrázkem thaiboxera na zádech.

Takže již dnes je můžete najít i v nabídce našeho eshopu www.kapap-shop.cz ve velikostech S-XL. Cena je pouhých 250 kč/ks. Takže neváhejte objednávat.

KAPAP CZECH má pravidelné online tréninky

V době mimořádných opatření je potřeba reagovat netradičně. Takže děláme pro cvičence i veřejnost online tréninky, které probíhají skrze službu „živé video“ v rámci Facebooku.

KAŽDÉ ÚTERÝ OD 18.00 DO 19.00

Tréninky jsou veřejné a najdete je na profilu hlavního instruktora: https://www.facebook.com/kapap.bymike.3

Záznam tréninku najdete i na našem Youtube kanálu: https://www.youtube.com/channel/UC91rRqWl-3QSucfsTFadZqQ

Samozřejmě nám můžete poslat ohlasy a názory na náše tréninky. Oceníme jakékoliv připomínky a náměty.

Účet KAPAP CZECH na TikToku slaví úspěch

KAPAP CZECH působí i na TikToku (13/4/2020)
KAPAP CZECH působí i na TikToku (13/4/2020)

V lednu 2020 jsme zkušebně založili účet na 4. nejrozšířejší sociální síti světa – na TikToku. TikTok funguje na bázi krátkých video vzkazů či sekvencí. My jsme zatím na náš profil nahráli 24 videí z výcviku dětí, mládeže i dospělých. Za ani ne 100 dnů působení zde máme přes 400 fanoušků a téměř 3tisíce liků pro naše videa. To považujeme za úspěch na této síti.

Náš profil najdete pod tímto odkazem: https://vm.tiktok.com/nTwJM1/

První online trénink KAPAP CZECH byl velice úspěšný

Na Velký pátek 10.4.2020 proběhl od 18h. do 19h. první (pokusný) online trénink KAPAP CZECH pod vedením hlavního trenéra Michala Janouška alias Instruktora Mikea.

PRVNÍ ONLINE TRÉNINK S MIKEM (10/4/2020)
PRVNÍ ONLINE TRÉNINK S MIKEM (10/4/2020)

Trénink probíhal veřejně online přes Facebook a je k nalezení, jak na facebookovém profilu trenéra: https://www.facebook.com/kapap.bymike.3 nebo na facebookových stránkách Instruktora Michal Janoušek – KAPAP CZECH, které najdete pod odkazem zde: https://www.facebook.com/kapapmike/ .

Nebo na našem Youtube kanále zde: https://www.youtube.com/watch?v=s4RAkxe0I1c

Podle komentářů a zpětných vazeb trénink sledovalo a aktivně se jej zúčastnilo přes 30 cvičenců, což považujeme za úspěch na první pokus tohoto typu.

Podle prvotních komentářů a zpětných vazeb je o tuto formu výcviku zájem a tak promyslíme, jak zavést tento online přístup i do budoucna. Děkujeme všem, kdož s námi strávili čas a podpořili nás v tomto nelehkém období.

Makejte a nepřestávejte – má to smysl, přátelé.