KOŽLANY: LETNÍ KAPAP CAMPY 2020 (16-30/8)

Tradiční letní KAPAP campy máme úspěšně za sebou. Tento rok byly celkem 3 – pro děti, pro dospělé a pro trenéry a pokročilé cvičence.

A protože byly opravdu intenzivní, pokusím se je vyjádřit nějakými jasnými metrikami.

– 1 rekreační zařízení,
– 3 různá soustředění,
– 9 úspěšných absolventů zkoušek (5 nových žlutých, 4 nový oranžový),
– 14 intenzivních dnů,
– 22 dětí v rámci dětského tábora / campu,
– 32km ranních běhů,
– 48 hodin tréninků (nepočítaje dětské výcviky),
– 75 účastníků / členů KAPAP CZECH,
– 1693 nafocených fotek a videí.

Rozšířily se řady našich pokročilých cvičenců (ADVANCE) o 5 nových absolventů žlutého stupně a 4 úspěšné absolventy oranžového stupně z řad trenérského sboru.

Tak vypadaly tradiční letní KAPAP campy. Děkuji všem za účast a nasazení, přátelé. A těším se na setkání v tělocvičně v rámci pravidelných tréninků či seminářů. Váš instruktor Mike

Fotosoutěž s KAPAP CZECH 2020

Do 5.9.2020 probíhá fotosoutěž pro cvičence i veřejnost s KAPAP CZECH. Hlavní cenou je pololetní výcvik ZDARMA, dalšími cenami je výcvikové vybavení ZDARMA (rukavice, naše tričko) a seminář pro dospělé ZDARMA. Vylosování a vyhlášení vítězů proběhne 7.9.2020.

Co musíte udělat pro zapojení do soutěže?

  1. Vyfotit sebe či jiného člověka s naším plakátem či billboardem.
  2. Fotku vložit na FB na svůj profil.
  3. Označit na fotce profil Mike Janousek.

Tím budete zapojeni do soutěže. Těšíme se na vaše příspěvky. První soutěžící již máme zde.

NÁBORY KAPAP CZECH 2020

Přinášíme přehled všech našich náborů (prvních tréninků v dané lokalitě) v přehledné tabulce:

Soupis náborů KAPAP CZECH - září 2020
Soupis náborů KAPAP CZECH – září 2020

Pro nejmladší děti KAPAP Tygříky (4-7 let) otvíráme lokality DOBŘÍŠ a PŘÍBRAM.

Pro školou povinné děti funguje program KAPAP KIDS (8-13 let), který nově otvíráme v BEROUNĚ, JIHLAVĚ a SLANÉM. Výcvik sebeobrany dětí pokračuje v BRNĚ, DOBŘÍŠ, HOŘOVICÍCH, LOUNECH, PŘÍBRAMI a SEDLČANECH.

Dospěláky nově otvíráme v BEROUNĚ, ČESKÝCH BUDĚJOVICÍCH a JIHLAVĚ. Přijímáme nové cvičence od 14 let věku (dle rozhodnutí trenéra).

Stávající tréninky dospělých pokračují v BRNĚ, CHOMUTOVĚ, CHEBU, LOUNECH, SLANÉM, HRADCI KRÁLOVÉ, PLZNI, SEDLČANECH, DOBŘÍŠI, PÍSKU, PŘÍBRAMI a MILEVSKU.

Doražte si k nám zacvičit kamkoliv, rádi tě uvítáme ve svých řadách.

Lokality KAPAP CZECH (září 2020)
Lokality KAPAP CZECH (září 2020)

Nové lokality KAPAP CZECH 2020

V září 2020 otvíráme nejen stávající, ale i nové lokality KAPAP CZECH.

Ve Středních Čechách otvíráme hned dvě nové lokality dětské sebeobrany KAPAP KIDS – a to v existující lokalitě SLANÝ a v nové lokalitě BEROUN, kde budou probíhat jak výcviky dětí, tak dospělých každé pondělí v sokolovně Králův Dvůr. Úvodní hodiny proběhnou hned v pondělí 7.9.2020. Díky tomu se rozšíří počet středočeských lokalit z 5 na 6. A všechny nabízejí i výcvik KAPAP KIDS.

V jižních Čechách vedle Písku a Milevska otevíráme nově pro dospělé třetí lokalitu – ČESKÉ BUDĚJOVICE. Cvičit budeme každý čtvrtek v zrcadlovém sále Sokolovny na Sokolském ostrově. Začínáme ve čtvrtek 17.9.2020.

Naší první lokalitou v kraji Vysočina bude samotná krajská metropole JIHLAVA. Zde otevřeme jak výcvik dospěláků, tak výcviky dětí (KAPAP KIDS). Začínáme úvodním tréninkem v úterý 22.9.2020.

V současné době již máme v obou krajských městech vyvěšené billboardy -Jihlava i České Budějovice. Takže se na vás těšíme na úvodních (náborových) trénincích.

Lokality KAPAP CZECH (září 2020)
Lokality KAPAP CZECH (září 2020)

Billboardy KAPAP CZECH 2020

Je to kampaň.

Ano, je pondělí 3.8.2020 a náborová kampaň KAPAP CZECH byla odstartována prvním krokem – výlepem našich billboardů ve vybraných městech. Cílem této propagační akce, je zvýšit povědomí o naší činnosti v daných lokalitách a podpořit tak záříové a říjnové nábory.

Během srpna a září budou naše billboardy viset v těchto městech: BRNO, ČESKÉ BUDĚJOVICE, HRADEC KRÁLOVÉ, CHEB, CHOMUTOV, PÍSEK a PLZEŇ.

Tímto také vyhlašujeme fotosoutěž, kdy prosíme cvičence, aby se u našeho billboardu vyfotili, vložili fotku na svůj Facebook či Instagram a označili v dané fotce „@mike janousek“ pro FB nebo „@kapapczech“ pro Instragram.

Samozřejmě k billboardům brzy přibudou náborové plakáty, které máme připravené ve formátu A3, pro všechny lokality. A samozřejmě další aktivity, které mají za cíl podpořit všeobecné povědomí o naší činnosti a nábory do pravidelných tréninků dětí i dospělých.

Takže se těšíme na setkání na nejbližších trénincích či seminářích, přátelé.

Billboard KAPAP CZECH 2020 - JIHLAVA
Billboard KAPAP CZECH 2020 – JIHLAVA