Sváteční KAPAP online tréninky (28/10/2020)

Děkuji všem, kdož se připojili k svátečním online tréninkům.

Od 18h. bylo připojeno 30 uživatelů a cvičilo více jak 40 dětí a pár rodičů z celé KAPAP KIDS komunity. Děkujeme za takový zájem – to dává smysl, tyto tréninky rozvíjet a opakovat.

Od 19h. byl výcvik KAPAP CZECH pro všechny dospělé cvičence a i zde se přihlásilo kolem 28 uživatelů, přičemž cvičilo přes 30 lidiček od Klášterce nad Ohří po Jemnici. I vám děkuji za účast a nasazení a těším se na další trénink.

A vše jsme od 20.00 uzavřeli online kondiční půlhodinkou COMBAT FITNESS, které se zúčastnilo 11 cvičenců.

Super, děkuji mockrát za zájem a těším se další tréninky. Jelikož probíhali nějaké technické problémy s free připojením, uvažuji o zakoupení licence pro vysílání, která není omezená ani uživateli, ani délkou vysílání. Takže se těším na dašlí cvičení, přátelé. KAPAP jede!!!!

První online trénink KAPAP (21/10/2020)

Dnes proběhl první KAPAP online trénink na platformě ZOOM, kterého se zúčastnilo 14 cvičenců z celkem 7 lokalit KAPAP CZECH.

Děkujeme všem za tuto premiéru. Po dobu „zavřených“ tělocvičen, kdy nebudou probíhat tréninky, budeme realizovat pravidelné tréninky KAPAP pro řádné cvičence každou STŘEDU v tomto časovém harmonogramu:

  • 18.00 – TRÉNINK KAPAP KIDS (dětská sebeobrana)
  • 19.00 – TRÉNINK KAPAP BASIC & ADVANCE & TRENÉŘI
  • 20.00 – COMBAT FITNESS (funkční kruhový trénink pro zájemce)
21/10/2020 - První online trénink KAPAP CZECH na platformě ZOOM
21/10/2020 – První online trénink KAPAP CZECH na platformě ZOOM

Online tréninky KAPAP KIDS na Youtube

Online trénink pro všechny naše malé bojovníky i bojovnice KAPAP KIDS. Cvičení vhodné i pro rodiče s dětmi, nebojte se cvičit s dětmi a ukázat jim, že to taky dovedete. Zůstaňte doma, držte se a makejte, přátelé!!!!

Jsme tu pro vás, jsme komunita – jsme KAPAP CZECH. I naš program KAPAP KIDS žije a jede!!! Covid nás nezastaví.

Sledujte naše kanály:

Trénink KAPAP CZECH opět ve virtuálu

Díky vládním opatřením, kdy jsou zavřené tělocvičny a nemůžeme cvičit „face-to-face“, zahajujeme pravidelné online video-tréninky izraelské sebeobrany.

Sledujte proto naše kanály, kde budeme výcviková videa zveřejňovat každý den:

Makejte, držte se a využijte opět tuto dobu „uzavření“ pro individuální rozvoj. Jsme tu pro vás, jsme komunita – KAPAP CZECH žije a jede dál!!!