JEMNICE: Poslední červnové semináře (27/6/2021)

Poslední semináře tohoto školního roku proběhly v neděli 27/6/2021 na Vysočině – v naší nejmladší lokalitě Jemnice.

Pod vedením místní asistentky Venduly Fedrové, proběhly tradiční semináře dětské i dospělácké sebeobrany KAPAP. A i přes krásné, letní počasí, dorazil příjemný počet účastníků. To byla výtečná seminářová tečka tohoto školního roku.

Děkujeme a těšíme se na zájem přes léto nebo v září na náborech. Sledujte naše kanály na Facebooku, Instagramu či webu.

PŘÍBRAM: KYUSHO seminář (26/6/2021)

V sobotu 26/6/2021 se na Boxerně v Příbrami konal první česko-slovenský KYUSHO seminář. Zúčastnilo se jej krásných 30 účastníků, z toho 5 ze Slovenska.

BOXERNA PŘÍBRAM: Česko-slovenský seminář KYUSHO (26/6/2021)
BOXERNA PŘÍBRAM: Česko-slovenský seminář KYUSHO (26/6/2021)

Dopolední cvičení bylo zcela v gesci Marka Kowalski z Chomutova, který se zaměřil na aplikace tlakových bodů proti hákovým úderům. Byly to super 2 hodinky cvičení.

Poté následovala obědová pauza a po patřil výcvik Miroslavu Brožíček. Ten se zaměřil na aplikace různých tlakových bodů, proti různým technikám. A opět přinesl nové zkušenosti a obohatil nás o nové poznatky. A i přesto, že byl 5hodinový seminář náročný, všichni jej vydrželi až do konce. Na závěr Mirova bloku, proběhla regenerační masáž.

Byl to super seminář, který si všichni moc užili. Po semináři proběhly tradičně zkoušky, kde instruktoři ze Slovenska skládali zkoušky na 6.level a příbramští trenéři KYUSHO – Mike a Petr na 3.level. Všichni úspěšně absolvovali, k čemuž gratulujeme.

BOXERNA PŘÍBRAM: Seminář KYUSHO - absolventi zkoušek (26/6/2021)
BOXERNA PŘÍBRAM: Seminář KYUSHO – absolventi zkoušek (26/6/2021)

Děkujeme kolegům ze Slovenska, kteří vážili cestu až k nám. Byla to super akcička.

(www.kapap-czech.cz | www.kyusho-czech.cz)

NABITÁ NEDĚLE (20/6/2021)

I v neděli (20/6/2021) pokračovala červnová tour. Tentokráte se jelo na jih a východ, když v sobotu jsme vyřešili sever a západ.

Začali jsme dopoledne v JEMNICE, tj. na jihu Vysočiny, kde proběhl skvělý smíšený seminář pro děti i dospělé. Zde mile potěšila účast kolegy – trenéra sebeobrany z Moravských Budějovice – Jarda Fic. Díky za návštěvu a zapojení.

Pokračovalo se drillovacím seminářem pro dospělé v Jihlavě, kde se sešla tradiční partička, takže jsme mohli rozvíjet již naučené dovednosti.

Ani v horké neděli nezklamal jihočeský Tábor, kde jsme si mákli, i když ztráty vůči registraci byly nemalé. A stejný scénář se opakoval v Písku, kde to nakonec bylo taky 7 statečných, jako v Táboře.

Díky všem za účast a nasazení. Bylo to moc fajn. Díky všem účastníkům, že to v tomto extrémním počasí zvládli a dorazili. Velký RESPEKT!!!

Celkem jsem za tento víkend ujel 840km, odcvičil 11:15 hodin a viděl 70 cvičenců – takže za mě skvěle využitý čas.

KAPAP NABITÁ SOBOTA (19/6/2021)

Předposlední červnová sobota byla ve znamení seminářů. Projel jsem trasu CHOMUTOV – SLANÝ – HOŘOVICE – PŘÍBRAM.

Díky krásnému slunnému počasí byla sice účast viditelně nižší než je běžný průměr, což ovšem mělo své výhody v mnohem individuálnějším přístupu ke cvičencům. Díky všem třiceti cvičencům za účast a nasazení.

Moc jsem si to užil a nevadila mi, ani teplota přes 30°C, ani těch 350km za volantem. Skvěle využítá sobota. Díky všem, přátelé.