NÁBORY KAPAP CZECH 2021

Blíží se nám září 2021 a s ním i tradiční nábory do nových tříd KAPAP CZECH pro děti i dospělé. Naučte se bránit stále agresivnějšími lidem kolem sebe.

Proto si pečlivě poznamenejte termín náborů ve vaší lokalitě a sledujte naše kanály, popř. nás přímo kontaktujte na email mike @ kapap-czech.cz či mobil +420 605 130057 (Instruktor Mike), kde dostanete veškeré detailní informace. Těšíme se na vás, přátelé.

NÁBORY KAPAP CZECH 2021
NÁBORY KAPAP CZECH 2021

Červencová KAPAP WOMAN TOUR (24/7/2021)

Je sobota 24/7/2021 a já se vydal na západočeskou tour na trase CHOMUTOV-OSTROV-CHEB-MARIÁNSKÉ LÁZNĚ, kde mě čekalo 40 žen a dívek, které mají zájem o svou osobní bezpečnost a sebeobranu.

Děkuji všem za skvělou a velice inspirativní sobotu. Díky účastnicím za účast a nasazení. A všechny, které nedošly, mohou jen litovat, protože kurzy se opravdu velice povedly.

Myslím, že z fotek je to patrné, protože úsměvy a rozzářené oči mluví sami za sebe. Děkuji, dámy.

JEMNICE: Opakovací technický seminář

Přes léto neprobíhá tolik akcí a aktivit, protože se zaměřujeme především na soustředění a dětské tábory. Přesto jeden červencový seminář na Vysočině proběhl a to v neděli 18/7/2021 od 11.00 na DDM Jemnice.

Obsahem semináře byl trénink a nadrillování technik BASIC levelu na zkoušky. Děkuji všem zúčastněným, kdy jsme z 1,5h. výcviku udělali téměř 2,5h. Díky za dotazy a upřesnění. Super partička, skvělý výcvik.

JEMNICE: Opakovací seminář KAPAP (18/7/2021)
JEMNICE: Opakovací seminář KAPAP (18/7/2021)

Západočeská KAPAP WOMAN TOUR

Srdečně zveme všechny západočeské ženy, dívky, holky, dámy i paní na jedinečné kurzy sebeobrany žen ZDARMA!!! V sobotu 24/7/2021 uděláme šňůru kurzů ženské sebeobrany v CHOMUTOVĚ, OSTROVĚ, CHEBU a MARIÁNSKÝCH LÁZNÍCH. Už se na vís těšíme.

Pro účast ZDARMA je podmínkou registrace: http://www.kapap-czech.cz/?page_id=81 , at víme, kolik nás přesně bude.

Těšíme se na vás, regněte se a doražte se naučit, jak se ubránit agresi mužů a násilníků.

Leták: Západočeská KAPAP WOMAN TOUR (24/7/2021)
Leták: Západočeská KAPAP WOMAN TOUR (24/7/2021)

DOBŘÍŠ: Příměstský tábor KAPAP

Ve dnech 12-16/7/2021 se na tělocvičně Rukavice v Dobříši, konal příměstský tábor KAPAP pro 23 dětí, vesměs našich cvičenců z lokalit Dobříš a Příbram.

Tábor byl tématicky zaměřený na Izrael, kdy děti skrze celotáborovou hru, soutěžili ve třech týmech, ohledně fyzických i znalostních dovedností týkající se Izraele a sebeobrany Krav Maga & KAPAP.

Tři týmy – Izraelská banda (vedoucí: Karel Lukáš), Izraelské krysy (vedoucí: Ondřej Janoušek) a Komáři (vedoucí: Lucie Rychlíková) se utkali v mnoha soutěžích a nakonec k velkému překvapení dopadly všechny týmy se stejným bodovým ziskem – takže vyhrály úplně všichni.

Podle prvotních ohlasů a zájmu se tábor velice povedl a my jsme rádi, že tomu tak je. Naši dětští cvičenci jsou pro nás to nejdůležitější, co máme. Díky všem za účast a nasazení. A těšíme se na další podobné akce.