LETNÍ AKCE KAPAP CZECH 2021

Během léta nás čekaly celkem 2 dětské tábory a 2 dospělácké campy/soustředění – pro BASIC cvičence a pro ADVANCE a TRENERY. Celkem se těch 4 akcí zúčastnilo 105 účastníků ze všech našich lokalit.

Některé kluby mají tendenci dělat soustředění dohromady pro všechny své členy. My tyto akce dělíme, abychom se mohli plně věnovat konkrétní části naší komunity a výcvik tam byl efektivnější.

Děkuji všem účastníkům, rodičům, trenérům, dětem i všem podporovatelům, díky kterým tyto skvělé akce mohly proběhnout.

Mě osobně jako hlavního trenéra všechny letní akce moc daly a velice příjemně mě nakoply pro další – celoroční – činnost, což se po té deprimující covid pauze moc hodilo.

Takže KAPAP CZECH žije a připravujeme se na nábory a pomalu budeme vstupovat do 4. roku své existence.

NÁBORY KAPAP CZECH 2021

Termíny a místa všech náborů / prvních tréninků izraelské sebeobrany KAPAP CZECH pro děti i dospělé.

Využijte jedinečnou příležitost připojit se do pravidelných tréninků, které budou probíhat v daný čas na daném místě po celý školní rok (září 2021-červen 2022).

Nábor je vhodný pro každého, kdo má o cvičení zájem. Nevyžadujeme žádné speciální kondiční či pohybové dovednosti – vše se u nás naučíte během cvičení.

NÁBORY KAPAP CZECH 2021
NÁBORY KAPAP CZECH 2021

Těšíme se na vás. Za sdílení mezi tvé přátelé a známé budeme velice vděční a předem velice děkujeme za podporu.

LETNÍ KAPAP CAMPY 2021 SMILOVY HORY

Děkuji všem za účast a nasazení v rámci letních campů KAPAP CZECH ve Smilových Horách. Byl to náročný, bolestivý, ale krásný a velice očišťující týden. Já sám jsem po jeho organizaci totálně rozlámaný, ale velice štastný. Přesně takhle si představuji smysluplné soustředění – hodně cvičení, hodně předaných zkušeností a super pohoda a zábava.

Na campu se nám objevila padesátka cvičenců, instruktorů či lektorů. Děkuji všem, kdož vážili cestu na otočku, aby se s námi viděli, pocvičili a zase jeli. Bylo to super – plné pozitivní energie a přátelské atmosféry. Díky všem za to.

Zkoušky pak byly jen vyvrcholením celoroční snahy některých cvičenců a úspěšnost u zkoušek, kdy máme 8 nových ADVANCE cvičenců ze 6 lokalit a 5 nových BASIC L1 absolventů, tudíž 13 úspěšných z celkového počtu 15 účastníků zkoušek, mluví samo za sebe.

Takže ještě jednou díky přátelé, těším se na další společnou akci. Nejbližší camp bude PODZIMNÍ, který zrealizujeme tradičně na RS Kožlany (okr. Plzeň-sever) poslední víkend v září (24-26/9/2021). Hlásit se můžete na webu kapap-czech.cz.

AKCE PLATBA POLOLETÍ + TRIKO zdarma

Zdravím naše zkušené matadory i nové cvičence. Máme půlku prázdniny a opět spouštíme tradiční srpnovou akci – ZAPLAŤ DALŠÍ POLOLETÍ A MÁŠ TRIKO ZDARMA!!!

Akce probíhá od 1. do 31.srpna 2021. A platí, jak pro dětské cvičence (KAPAP KIDS), tak pro dospěláky (KAPAP BASIC).

Platební údaje:

  • Účet KAPAP: 2401970672 / 2010
  • VS: 111 (dospělí) | 222 (děti)
  • Částka:
    • 1500kč (děti 7-13let – cvičí v programu KAPAP KIDS)
    • 2000kč (mládež 14-18let – cvičí v programu KAPAP BASIC – mládež + dospělí
    • 3000kč (dospělí 18-99 let – cvičí v programu KAPAP BASIC – mládež + dospělí
  • Poznámka příjemci: jméno, příjmení a lokalita cvičence/ů

Opět zavádíme RODINNOU SLEVU!!! – druhý (mladší) člen rodiny má 50% slevu na pololetí.

To znamená, že když cvičí otec a syn (10let), tak platí 3000+750kč. Pokud cvičí 2 sourozenci/děti, platí 1500+750kč.