NEČTINY: Výcvik pro studenty SOU Tachov (23/4/22)

V sobotu 23/4/2022 proběhl na zámku Nečtiny na Plzeňsku, skvělý výcvik pro 40 studentů SOU Bor u Tachova, kteří zde měli výjezdní soustředění.

Našim cílem mělo být seznámit účastníky s principy osobní prevence a bezpečnosti, právě skrze výcvik izraelské sebeobrany KAPAP. Akce se velice povedla a zpočátku nepřátelští študáci byli na konci výuky velice přátelští a pohodoví. Děkujeme za super atmosféru, která na kurzu byla.

V rámci výcviku jsme probrali princip stabilního postoje, aplikace práce tělem, bojovou techniku a několik tlakových bodů v sebeobraně. Dle pozitivních ohlasů se kurz líbil a my se těšíme na další pozvání na tuto školu. Děkujeme mockrát za příležitost.

KLADNO: URBAN CHALLENGE a KAPAP tým (23/4/2022)

V sobotu 23/4/2022, den po narozeninách Instruktora Mikea, se konal v Kladně, první závod tohoto ročníku seriálu URBAN CHALLENGE 2022.

Náš KAPAP nezaváhal, a z iniciativy slánského instruktora Míry, jsme sestavili KAPAP tým, který nastoupil do hlavního závodu 5km překážek v okolí kladenského stadionu Sletiště.

Startovali jsme v 10.00, všichni závod dokončili a nikdo nevzdal. Na trati nás čekalo na 20 překážek a více jak 5km běhu. Po našich výkonech, jsme jako tým skončili na krásném 14.místě z celkového počtu 39.startující týmů. Takže na premiéru si dovolíme říci, že super umístění – kort, když v našem týmu převažoval estrogen.

V každém případě, atmosféra byla super a myslím, že všichni z našeho týmu si to moc užili. A už teď se těšíme na další běh tohoto seriálu v ÚSTÍ NAD LABEM v sobotu 18/6/2022. A přidat se mohou i další cvičenci KAPAP CZECH – bereme každého.

Sestřih z našeho závodu KAPAP týmu – URBAN CHALLENGE KLADNO 2022

Kurz KAPAP TELESKOP v Ostrově (10/4/2022)

V neděli 10/4/2022 se konal mimořádný kurz na západě Čech. Poprvé jsme vyvezli kurz KAPAP TELESKOP mimo tělocvičny na Dobříši a Příbrami, kde jej běžně realizujeme. A rovnou do Karlovarského kraje, kde nám fungují 2 lokality – CHEB a MARIÁNSKÉ LÁZNĚ.

Zázemím nám opět bylo, jako již tradičně v Ostrově nad Ohří, Extreme Fitness na Starém náměstí, za což velice děkujeme, protože jejich vstřícnost je nekonečná.

Úžasného a bohatě nabitého kurzu se zúčastnilo 12 bojovníků a bojovnic z lokalit – CHEB, MARIÁNKY, CHOMUTOV, SLANÝ, LOUNY a plus veřejnost z OSTROVA a KARLOVÝCH VARŮ.

Kurz stál za to a mnozí účastníci zjistili, že teleskopický obušek je přesně ta zbraň, kterou opravdu nosit u sebe nebudou, protože jim svými principy nevyhovuje.

OSTROV: Kurz teleskopický obušek (10/4/2022)
OSTROV: Kurz teleskopický obušek (10/4/2022)

Jihočeská KAPAP tour (9/4/2022)

V sobotu 9/4/2022 byla v plánu JIHOČESKÁ KAPAP TOUR aneb seminare izraelske sebeobrany v lokalitách CESKE VELENICE, CESKE BUDEJOVICE a TABOR.

Začali jsme dopoledním seminářem pro všechny naše cvičence v naší nejjižnější lokalitě, kterou jsou ČESKÉ VELENICE, obec na česko-rakouské hranici. Zde se sešlo krásných 12 cvičenců z lokalit České Velenice, Tábor a Příbram. Takže velice povedený seminářík, jehož výsledkem jsou 2 nový cvičenci v lokalitě.

Následoval přesun do Českých Budějovic, kde jsme měli v minulosti lokalitu právě pod vedením Velenického trenéra Tomáše Dlabíka. A V Budějovicích nás čekal již podruhé, úžasný kurz ženské sebeobrany KAPAP WOMAN, kde dorazilo krásných 26 účastnic, což byla účast velice podobná jako na prvním kurzu v únoru 2022. Děkujeme dámám za skvělou atmosféru a těšíme se na další setkání v budoucnu.

ČESKÉ BUDĚJOVICE: Kurz sebeobrany žen 2. (9/4/2022)
ČESKÉ BUDĚJOVICE: Kurz sebeobrany žen 2. (9/4/2022)

Sobotu jsme zakončili v nejbáječnějším jihočeském městě – TÁBOŘE, kde bylo, stejně jako v Budějovicích, volné pokračování únorového kurzu sebeobrany žen KAPAP WOMAN. Dorazil opět nádherný počet 36 účastnic, za což děkujeme a věříme, že se nám povede během roku 2022 otevřít v Táboře pravidelné tréninky.

TÁBOR: Kurz sebeobrany žen 2. (9/4/2022)
TÁBOR: Kurz sebeobrany žen 2. (9/4/2022)

LOUNY: Semináře KIDS & Ozbrojený útok (3/4/2022)

Výborné dva nedělní semináře v Lounech. Začali jsme dětským seminarem KAPAP KIDS, kde nám účast kapku rozhodily nemoci. Přesto účast 10 dětiček byl příjemná.

A pokračovali jsme seminářem „Ozbrojený útok“ pro mládež a dospělé. Děkuji všem za účast a nasazení – super akce, skvělá atmosféra.