Letní KAPAP camp 2019 Holešice

Od středy 21.8. do neděle 25.8.2019 probíhal tradiční letní camp KAPAP CZECH na Tvrzi Holešice u Orlické přehrady. Naše campy jsou soustředění pro cvičence i zájemce z řad veřejnosti, kteří i zde intenzivně zacvičí.

Všechny účastníky, kterých se tento rok na campu objevilo celkem 35 ze všech našich 15 lokalit, čekalo denně 6 hodin tréninků, večerní posezení, skvělé jídlo a výtečná parta pohodových lidiček.

Začínali jsme výcvik v 7:15 tradičním ranním během před snídaní, který byl tento rok dobrovolný. I přesto se jej alespoň 1x zúčastnila větší polovina účastníků. Poté následovala snídaně ve formě švédských stolů a od 9.00 dopolední tříhodinovka tréninků, rozdělená na BASIC a ADVANCE úrovně.

Po poledni následoval skvělý oběd a polední oddych a od 15.00 do 18.00 znovu na značkách. Po večeři jsme se každý den sešli, pouštěli videa s tématikou sebeobrany, probírali teorii a bavili se o reáliích a historii Izraele, Kapapu, Krav Maga i dalších sebeobranných systémů a bojových umění.

Děkuji všem za nasazení a účast. Camp se velice povedl – hlavně díky našim cvičencům. Díky. Gratuluji také k úspěšnému složení zkoušek KAPAP Level 1 (žlutý) pro 5 našich cvičenců – Ivče z Plzně, Leoně z Brna, Pavlovi z Hradce, Jirkovi z Klášterce a Terezce z Hořovic. Tito všichni posilují ještě před nábory naše řady Advance cvičenců, což je super.

Další camp – tentokrát „podzimní“, a zároveň „1. moravský“ se bude konat poslední víkend v září (28.-29.9.2019) u Nového Města na Moravě. I zde si celý víkend zacvičíme KAPAP pod osobním vedením hlavního trenéra a zájemci si mohou udělat zkoušky. Camp je otevřený každému zájemci, kterého zajímá naše pojetí izraelské sebeobrany Krav Maga & KAPAP. Tož se hlaste na http://www.kapap-czech.cz/?page_id=81 . Těšíme se na vás, přátelé.

PŘÍBRAM: Příměstský tábor KAPAP KIDS

Příbram: Příměstský tábor KAPAP KIDS (5-9/8/2019)
Příbram: Příměstský tábor KAPAP KIDS (5-9/8/2019)

Druhý týden v srpnu (5-9/8/2019) proběhl v prostorách Boxerny Příbram letní příměstský tábor pro školáky. Zúčastnilo se jej nakonec 13 dětí ve věku od 5 do 12 let.

Během tábora děti pravidelně cvičili sebeobranu, první pomoc a deskové hry pod vedením našich instruktorů. Dále si vyzkoušeli něco z kartografie a porozumění mapě, znalosti stromů a květin, z vojenské taktiky, kondiční přípravy či posilování.

Podle reakcí a zájmu se dětem hry a výcviky líbili a všechny se těší na zářiový start pravidelných tréninků. Děkujeme rodičům za podporu a důvěru a také se těšíme.

V Příbrami proběhne nábory do dětské sebeobrany ve ČTVRTEK 19.září 2019 na Boxerně, Budovatelů 139 (v Křižáku) v čase od 16h. – předškoláci (4-6 let) a od 17h. školáci (7-13 let). Těšíme se na vás.

Předregistrace na KAPAP KIDS spuštěny

Jelikož je o naší dětskou sebeobranu KAPAP KIDS obrovský zájem, byli jsme nuceni spustit předregistrace do jednotlivých kroužků dětské sebeobrany.

Předregistraci najdete pod odkazem: https://forms.gle/BM32FSbqeb2W6ytSA

Předregistrace je pro všechny naše lokality KAPAP KIDS – Brno, Dobříš, Hořovice, Hradec Králové, Klášterec nad Ohří, Louny, Příbram a Sedlčany.

Na Dobříši a v Příbrami otevíráme pod vedením Instruktora Mikea a asistentky Jitky i dětskou sebeobranu KAPAP KIDS pro předškoláky (4-6 let). Všude jinde příjímáme až školáky (7-13 let).

Těšíme se na vás na našich náborech. Sdílejte tuto informaci mezi své přátele a doražte si k nám zacvičit – uvítáme mezi sebou jak děti, tak dospěláky.