Semináře BRNO a HRADEC se blíží!

Již v sobotu 9/11/2019 v Hradci Králové a v nedělil 10/11/2019 v Brně proběhnou jedinečné semináře KAPAP pro děti, ženy i mládež a dospělé. Všechny semináře jsou otevřené všem a vy se na ně můžete přihlásit v REGISTRACI NA AKCE zde.

Semináře KAPAP - Hradec Králové (9/11/2019)
Semináře KAPAP – Hradec Králové (9/11/2019)

Říjnová Západočeská KAPAP TOUR opět úspěšná (19-20/10/2019)

Kurz sebeobrany žen v Lounech (20/10/2019)
Kurz sebeobrany žen v Lounech (20/10/2019)

Celkem 84 cvičenců v 5 městech a na 6 seminářích v celkové časové dotaci 12 hodin. Ujeto 425 km. Velice příjemný víkend ve skvělé společnosti. Díky všem za účast a nasazení. Děkuji trenérům za pomoc, především na kurzech sebeobran žen, o které je u nás stále větší a větší zájem, což nás těší. Samozřejmě naši cvičenci dostali na svých seminářích do těla a propocené bylo nejedno tričko. Díky všem, přátelé. Opět se to povedlo – KAPAP CZECH jede.

Začali jsme v Plzni, kde proběhly hned 2 úvodní semináře – seminář pro naše cvičence z plzeňské skupiny KAPAP a poté první plzeňský kurz sebeobrany žen. Obě akce se velice povedly a my se těšíme na opakování. Následoval přesun do Chebu, kde byl seminář a po něm posezení bývalých i současných cvičenců. Seminář byl v menším, ale o to příjemnějším počtu a posezení bylo super tečkou za náročným dnem.

Neděle začala seminářem v Chomutově, kde se také sešlo příjemných 13 cvičenců a zamakalo se. Nejedno tričko nezůstalo suché. Přesun do Loun a velice krásný seminář sebeobrany žen, kde bylo celkem 32 žen, z toho 8 našich cvičenkyň. To byl vrchol víkendového snažení. Neděli jsme zakončili ve fitku ve Slaném seminářem pro desítku slánských bojovníků a bojovnic.

Děkuji všem za účast a nasazení a těším se na další semináře na severu a západě Čech.

V Příbrami proběhl víkendový seminář s Karol Zwierchowski (12-13/10/2019)

Seminář s Karol Zwierchowski (12-13/10/2019)
Seminář s Karol Zwierchowski (12-13/10/2019)

Druhý říjnový víkend patřil jedinečné návštěvě v prostorách naší nové Boxerny. Dorazil náš dobrý přítel a bojovník – Karol Zwierchowski, který 14 let vedl polský KAPAP. Karol je celoživotní výsadkář a voják tělem i duší. Aktuálně rezervista, v minulosti střelecký instruktor nejelitnější polské speciální jednotky GROM.

Seminář byl dvoudenní a čekalo nás celkem 7 hodin výcviku sebeobrany se střelnou zbraní, což je dovednost, na kterou se Karol specializuje. V rámci výcviku jsme zabrousili i do VIP Protection nebo izraelské střelby.

Děkuji Karolovi za cenné zkušenosti a skvělý výcvik. A na jaře 2020 jsme pozváni udělat seminář KAPAP v Polsku, takže se těšíme.

Říjnové kurzy sebeobrany žen velice úspěšné

V neděli 6.10.2019 proběhly první dva kurzy projektu sebeobrany pro ženy ZDARMA. Tento projekt aktuálně realizujeme 1x měsíčně na našich tělocvičnách v Příbrami a na Dobříši – vždy první neděli v měsíci.

Obou kurzů se celkově zúčastnilo 34 žen – 14 na Dobříši a 20 v Příbrami. Děkujeme za jejich energii a nasazení, bylo to moc fajn.

Zaměřili jsme se na povídání o prevenci a jednoduché technické principy obrany při typizovaných útocích zepředu. Zkoušeli jsme se také z útoku tzv. „vykecat“. Celkově myslím, že se kurzy líbily a dle reakcí a zájmu o problematiku po kurzu, stejně jako rychlost přihlašování na následující – listopadový – kurz, který se koná ve stejném harmonogramu v neděli 3.11.2019, jsme byli velice úspěšní. Díky všem a těšíme se na druhý běh.