Mikiny KAPAP CZECH vzor 2021

Zdravíme naše cvičence a sympatizanty. Žhavou novinkou po náborového období jsou naše mikiny KAPAP CZECH vzor 2021, které jsme nechali vyrobit pro vás.

Na skladě jsou dostupné mikiny ve velikostech S, M, L a XL. A právě vyrábíme i velikosti XS a 2XL. Takže můžete zvesela objednávat. Cena je zcela lidová – pouhých 500kč za ks.

Mikina je dostupná v našem eshopu: https://kapap-shop.cz/mikina-kapap-czech-2021/

KOŽLANY: Podzimní KAPAP camp 2021

Poslední víkend v září (24-26/9/2021) proběhl historicky první podzimní KAPAP camp. Zúčastnilo se jej 25 cvičenců KAPAP CZECH a pro realizaci jsme využili ověřenou rekreační základnu u rybníka Vožeháku na Kožlanech (okres Plzeň-sever).

Užili jsme si celý víkend makačky, kdy jsme se zaměřili na tři základní tématiky – rozvoj kopů, sladění úderových kombinací a obranu proti noži.

Pro dobrovolníky byl i ranní běh v délce 4 km a bylo super, že zájemců bylo víc než polovina z účastníků. Počasí nám velice přálo a víkend byl slunný a teplý.

Zkoušky zkusily složit 3 ženy a já gratuluji jediné úspěšné absolventce – Sabině Jíchové (Písek), která úspěšně složila žlutý technický stupeň a postoupila mezi ADVANCE cvičence.

Děkuji všem za účast a nasazení. A těším se na setkání na dalších akcích.

KOŽLANY: Podzimní KAPAP camp 2021
KOŽLANY: Podzimní KAPAP camp 2021

Nábory 2.týdne předčily první

Máme za sebou 2.náborový týden (13-16/9/2021) a jsme velice potěšeni. Druhý týden proběhy nábory v 6 lokalitách KAPAP CZECH a návštěvnost dvojnásobně přebila zájem z prvního týdne náborů.

V pondělí proběhly nábory na našem KAPAP centru na DOBŘÍŠI. Zde nabízíme všechny dostupné výcviky izraelské sebeobrany z naší platformy – od 4 letých dětí, přes školáky až po dospělé a seniory v rámci KYUSHO. Tradičně dětí bylo hodně, ale oproti minulému roku došlo výrazně více předškoláků.

DOBŘÍŠ: Náborový trénink (13/9/21)
DOBŘÍŠ: Náborový trénink (13/9/21)

V úterý jsme měli nábory dětské sebeobrany v BRNĚ a skvělý a velký nábor dospěláků v CHOMUTOVĚ.

CHOMUTOV: Náborový trénink (14/9/21)
CHOMUTOV: Náborový trénink (14/9/21)

Středa byly opět dvě lokality a obě výborné – PÍSEK, kde máme jen dosplěáky, ale o děti tu je velký zájem a SLANÝ, kde cvičíme děti i dospělé.

Ve čtvrtek byly opět 3 nábory ve středočeské PŘÍBRAMI, kde máme největší vlastní tělocvičnu, kterou nazýváme Boxerna Příbram, na počest naší původní tělocvičny, o kterou jsme přišli. I zde máme, stejně jako na Dobříši, malé děti, školáky i dospělé. A jako bonus tu od října pojede i KYUSHO a GRAPPLING. Počet předškoláků v bojové přípravce předčil všechna očekávání, když nám došlo 20 dětiček.

PŘÍBRAM: Náborový trénink (16/9/21)
PŘÍBRAM: Náborový trénink (16/9/21)

Takže druhý náborový týden hodnotím jako úžasný. A těším se na poslední, třetí týden náborů. KAPAP jede!!! Díky všem, kdož nám pomáhají a připojují se.

Skvělé nedělní semináře v Příbrami (12/9/21)

V neděli 12/9/2021 proběhly dva skvělé semináře na Boxerně v Příbrami.

První semináře byl v rámci pravidelného rozvoje cvičenců levelu ADVANCE & TRENÉŘI. Tématem zářiového semináře byl rozvoj v rámci boje s tyčí pod vedením instruktora Dana Stružky z plzeňské školy Comitatus, který se zaměřuje na výcvik filipínského systému KALI, boje s irskou holí a improvizované zbraně.

PŘÍBRAM: Seminář tyče s Danem (12/9/21)
PŘÍBRAM: Seminář tyče s Danem (12/9/21)

Účast 15 pokročilých byla příjemná. My tímto děkujeme Danovi za to, že se nám věnoval a těšíme se na pokračování.

Druhý seminář byl již v naší režii a to pod vedením hlavního trenéra KAPAP CZECH – Instruktora Mike. Tématem 2,5hodinového kurzu bylo zvládnutí základních principů práce s kubotanem / taktickým perem / yawarou / palmstickem / stickem.

Účastníků kurzu dorazilo 15 ze 16 registrovaných, takže jsme si to opravdu užili. Díky moc všem za účast a nasazení. Byl to opět velice příjemný a skvělý seminář.

PŘÍBRAM: Kurz KUBOTAN - level A (12/9/21)
PŘÍBRAM: Kurz KUBOTAN – level A (12/9/21)

První týden náborů předčil očekávání

Máme za sebou první náborový týden v lokalitách – LOUNY, PLZEŇ, HOŘOVICE a BEROUN.

Kromě PLZNĚ, všude jinde proběhly nábory, jak do dětských výcviků, tak do dospěláků. Celkem tedy těchto našich 7 náborů navštívilo 109 zájemců o cvičení, což je více, než-li jsme po covidové pauze čekali. Děkujeme za důvěru.

A těšíme se na druhý týden, který vypadá následovně:
– PO 13/9 – DOBŘÍŠ
– ÚT 14/9 – BRNO & CHOMUTOV
– ST 15/9 – PÍSEK & SLANÝ
– ČT 16/9 – PŘÍBRAM