LETNÍ PROVOZ KAPAP CZECH 2022

Během prázdninových měsíců nejsou všude v lokalitách k dispozici pronájmy a ne všichni trenéři jsou ochotní vést tréninky. Takže proto jsou tréninky v tzv. LETNÍ PROVOZU. Zde je soupis toho, jak naše lokality fungují a kde si můžete v létě zacvičit. Jedná se o tréninky pro mládež a dospělé, protože dětské tréninky přes léto nejsou!!!

LETNÍ PROVOZ KAPAP CZECH 2022
LETNÍ PROVOZ KAPAP CZECH 2022

V létě je kalendář akcí volnější, ale přesto tu nějaké akcičky a tréninky máme, takže se těšíme, že se na nich potkáme.

KALENDÁŘ AKCÍ - LÉTO KAPAP CZECH
KALENDÁŘ AKCÍ – LÉTO KAPAP CZECH

V plánu jsou ještě jednorázové tréninky s Mikem v BENEŠOVĚ, MILOVICÍCH a ŽĎÁRU NAD SÁZAVOU. Bohužel do uzávěrky tohoto informačníku nebyly termíny jasně stanovené, protože se zájemci z daných regionů nevyjádřili k možným termínům. Pak tedy sledujte náš registrační systém, kde se můžete na všechny akce přihlásit – takže neváhejte a hlaste se online: http://www.kapap-czech.cz/?page_id=81

KAPAP SUŠICE rozjíždí svou činnost na Šumavě

Je středa 22/6/2022 a probíhá již druhý červnový trénink naší nové studijní skupiny KAPAP SUŠICE pod vedením asistentka Pavla Jeníčka.

Pavel boxoval a rozvíjí svou fyzičku skrze workout, v němž je na opravdu skvělé úrovni. KAPAP jej oslovil a jelikož jsme se poprvé potkali před 8 lety, poslední rok se opět naše cesty spojily a výsledkem je naše první skupinka cvičenců na Šumavě.

Těším se na rozvíjení této skupinky a budování nové lokality v hlubokých šumavských hvozdech. Díky všem za účast a nasazení.

KAPAP TOUR HRADECKO (19/6/22)

V neděli 19/6/2022 proběhly poslední semináře tohoto výcvikového/školního roku KAPAP CZECH. Jeli jsme trasu Dvůr Králové nad Labem – Trutnov – Hradec Králové.

Začali jsme dopoledním seminářem ve Dvoře Králové. Tradičně víkendová dopoledna jsou problematická pro vstávání některých cvičenců, především z řad veřejnosti. Takže jsme si zamakali v 6 lidech a okoukli budoucí tělocvičnu, kde od září začínáme každou středu od 18.30 cvičit.

Následoval přesun do nedalekého Trutnova. Vrcholil tropický víkend a teplota přesáhla 33°C. Proto jsme v Trutnově zapadly pod stromy v parku u lesnické akademie. Zde musím poděkovat naší místní fanynce, která dokázala oslovit na dvacítku Trutnováků a především Trutnovaček, které dorazili si zařádit a seznámit se ze sebeobranou v našem pojetí. Děkujeme moc všem za účast a nasazení.

Závěr dne patřil naší lokalitě v Hradci Králové, kde se sešlo krásných 11 lidiček – a to jak staří dobří známí, tak úplní nováčci. I zde děkuji všem za účast a nasazení – je vidět, že lokalita pod Alešovým vedením vzkvétá.

Kurz sebeobrany žen pod záštitou Města Dobříše (5/6/2022)

Téměř na rok přesně, v neděli 5.6.2022, se v anglickém parku zámku Dobříš konal opět kurz sebeobrany žen, který byl díky podpoře Města Dobříše a komise prevence kriminality realizován pro účastnice zcela zdarma. Kurz vedl místní trenér izraelské sebeobrany KRAV MAGA & KAPAP – Instruktor Mike alias Michal Janoušek.

Účastníci se sešli v jednu hodinu po poledni, sluníčko příjemně svítilo. Na kurz nakonec dorazilo 11 účastnic. Instruktor Mike, společně se svým trenérským parťákem Fandou, děvčata rozhýbali, řekli nezbytnou teorii a postupně naučili reakce na konkrétní druhy napadení, které jsou typické při sebeobraně žen. Oba trenéři zdůraznili, že pro komplexní připravenost před agresí opravdu nestačí jednorázový kurz, ale je potřeba se této problematice věnovat systematicky a dlouhodobě. 

Děkujeme tímto všem účastnicím za super odpoledne, kdy získaly nové zkušenosti v oblasti osobní ochrany a bezpečnosti. A taky děkujeme Městu Dobříš, konkrétně komisi prevence kriminality, za podporu této důležité aktivity. Díky všem za účast a nasazení. Byla to velice příjemná akce.