PŘÍBRAM: Letní soustředění KAPAP CZECH (5-8/7/2018)

Soustředění KAPAP v Příbrami (5-8/7/2018)
Soustředění KAPAP v Příbrami (5-8/7/2018)

Prožili jsme 4 velice intenzivní dny. Letní soustředění KAPAP CZECH na Boxerně v Příbrami se velice povedlo. Děkujeme všem trenérům – Mikovi za organizaci, vedení a skvělý výcvik a Tadeášovi a Alešovi za pomoc a motivaci. Všichni byli super.
Soustředění se zúčasnilo 26 lidiček z 15 různých měst ČR (od Chomutova po Uherské Hradiště). Byli tu lidé různých technických úrovní, ale i přesto to byla perfektní parta a povedlo se probral maximum z toho, co bylo v plánu.
První dva dny soustředění se nesly v duchu úderů, krytů, kopů a základních aplikací. Přidali jsme i obranu proti pistoli a boj s nožem, který vedl tradičně Mike.
Třetí den byl ve znamení dopoledního grapplingu pod vedením našeho zápasnického trenéra Tadeáše.
Odpoledne cvičení aplikací a kombinací technik obrany proti napadení beze zbraně a obrany proti tyčím. Na závěr dne jsme zopakovali veškeré disarming techniky v dynamické podobě proti noži, pistoli i tyči.
Poslední den byl ve znamení dopolední výuky pod vedením trenérů, kteří tímto splnili podmínky certifikace KAPAP CZECH. Trénink tudíž vedl: Aleš Koubík, Tadeáš Černohous, Jan Švejk Doležal, Monika Ohemová a Pepé Lopéz. Všem gratulujeme.

Trenéři KAPAP CZECH - certifikace 8/7/2018
Trenéři KAPAP CZECH – certifikace 8/7/2018

A dalších 5 účastníků se posunulo, protože prokázalo dostatečné znalosti a dovednosti k splnění podmínek technických zkoušek Level 1 (žlutý stupeň). Zkoušky si s nimi nanečisto udělali všichni účastníci, ale těchto 5 bylo bedlivě sledováno. I zde gratulujeme a těšíme se na jejich další rozvoj v Advance programech.
Celkově se camp velice povedl a myslím, že můžeme být spokojení jak s účastí, tak s nasazením cvičenců a jejich znalostmi. Našli jsme čas i na neformální posezení a trávení času, takže někteří prohloubili své vztahy a přátelství. Děkujeme všem za účast i mnoho příjemně stráveného společného času. Díky přátelé, protože tohle má smysl.

Úspěšní absolventi technické zkoušky KAPAP Level 1 (8/7/2018)
Úspěšní absolventi technické zkoušky KAPAP Level 1 (8/7/2018)

Další fotky a akce najdete na:

Sledujte nás a dejte nám LIKE