BUDOFEST 5. PŘÍBRAM (15/12/2018)

Účastníci akce BUDOFEST 5. (15/12/2018)
Účastníci akce BUDOFEST 5. (15/12/2018)

V sobotu 15.12.2018 proběhl již pátý BUDOFEST na Boxerna The Champions Příbram. Akce se nakonec zúčastnilo 25 cvičenců z 13 měst ČR a 5 trenérů, kteří prezentovali 4 bojové sporty/umění, které se na Boxerně pravidelně cvičí.
První blok vedli trenéři Grappling Příbram. Grappling prezentuje zápasnický systém, kde se cvičí, jak ve stoji, tak v boji na zemi. Celkově je grappling dost fyzicky náročný a značně technický a plno účastníků bylo po prvním bloku viditelně znaveno. Přesto se grappling dle ohlasů velice líbil, především účastnicím, které si to házení, padání a škrcení opravdu užívaly.
Druhý blok vedl Jaroslav Malkovsky, místní trenér thajského boxu, který účastníky naučil ve dvou blocích – boxerskou úderovou techniku a poté základní kopy, které se v thajském boxu používají.
Poslední blok vedl Instruktor Mike, který prezentoval izraelskou sebeobranu, tentokráte téma boje nožem a na nože.
Musíme zhodnotit, že celkově se Budofest 5. opravdu povedl a děkujeme všem naším trenérům z Boxerny, kteří jej pro naše cvičence udělali zcela zdarma a bez nároků na honorář. Bylo to super předvánoční pocvičení. Díky všem za účast a nasazení, přátelé.

Sledujte nás a dejte nám LIKE