Kurzy sebeobrany žen ZDARMA – Písek & Dobříš

Kurz ženské sebeobrany Dobříš (listopad 2018)
Kurz ženské sebeobrany Dobříš (listopad 2018)

V prosinci proběhnou opět dva kurzy sebeobrany žen a oba budou pro všechny účastnice, které se zaregistrují přes naše webové stránky (http://www.kapap-czech.cz/?page_id=81) zcela ZDARMA.

V neděli 2.12. proběhne v čase 14-16h. v Harmony Fitness v Písku již třetí kurz sebeobrany žen. Jeho obsahem budou tato témata:

  • aplikace tlakových bodů v ženské sebeobraně,
  • obrana proti typickým útokům se sexuálním motivem,
  • techniky boje na zdi (wall-techniky).

V neděli 9.12. proběhne v čase 15-18h. v Tělocvičně Rukavice, Na Zlaté stezce 1055 na Dobříši také třetí kurz ženské sebeobrany. Jeho obsahem budou tyto témata:

  • napadení ohrožováním zbraní (nůž, pistole),
  • techniky v malém prostoru,
  • techniky boje na zdi (wall-techniky),
  • použití pepřového spreje.

Semináře vede: Instruktor MIKE (+420 605 130057)

KURZ PRVNÍ POMOCI KAPAP CZECH (24-25/11/2018)

Kurz První pomoci KAPAP CZECH na Dobříši (24-25/11/2018)
Kurz První pomoci KAPAP CZECH na Dobříši (24-25/11/2018)

Poslední listopadový víkend proběhl tradiční kurz první pomoci KAPAP CZECH na tělocvičně v Dobříši. Zúčastnila se jej desítka účastníků z Brna, Hradce Králové, Písku, Prahy a Příbrami.Užili jsme si jak teorii, tak praxi. Nebáli jsme se ani zakrváceného sebevraha, ani večerní autonehody ve tmě či více jak 10 minut soustavné nepřímé srdeční masáže do příjezdu rychlé záchranné služby. Ukázali jsme si mnoho videí ohledně první pomoci, použití defibrilátoru, strategie první pomoci a jejího správného poskytování. Děkujeme všem účastníkům a těšíme se na další akce tohoto typu u nás. (www.kapap-czech.cz)

Povedená ZÁPADOČESKÁ TOUR (17-18/11/2018)

Seminář Ozbrojený útok v Mostě (17/11/2018)
Seminář Ozbrojený útok v Mostě (17/11/2018)

Na sváteční víkend 17-18/11/2018 byla vyplánována TOUR po lokalitách severních a západních Čech.

Začali jsme nabitým seminářem ve Slaném, který připadl na sobotní dopoledne a poledne. Dorazilo krásných 18 cvičenců z lokalit Louny, Hořovice, Cheb a Slaný. Probrali jsme aplikace a techniky napadení na ulici, rozvinuli úderovou techniku prací na lapách a propotili minimálně jedno tričko.

Následoval přesun do Mostu, kde nás v tělocvičně SŠDVS na Jiráskově ulici pod mosteckou ikonou vrchu Hněvín, čekalo 23 nadšených cvičenců z Teplic, Ústí, Chomutova, Mostu, Loun, Slaného, Klášterce, Hořovic a Chebu, kteří dorazili na tématický seminář Ozbrojený útok. Zaměřili jsme se na útoky nožem a ohrožení pistolí a pěkně jsme si to užili.

Závěr nabité sváteční soboty 17/11/2018 patřil semináři First Fight v Chomutově, kde bylo 11 zástupců z lokality Chomutov, Klášterec a Cheb. Zde jsme se zaměřili na rozvoj úderové techniky a pár jejích aplikací pro reálné napadení.

Nedělní dopoledne proběhlo na semináři v Chebu, kam dorazilo 14 lidiček. I zde padlo nejedno zpocené tričko při úderech do lap a aplikacích typizovaných technik napadení na ulici.

Závěr TOUR byl ve 4.největším městě ČR – v Plzni – kde se nakonec v krásném slunečném nedělním odpoledni zúčastnilo 9 cvičenců z Hořovic a Plzně. I zde jsme prodrillovali úderovou techniku a zamakali na lapách, ale nechyběli ani technické aplikace obran proti různým napadením.

Celkem se listopadové Západočeské KAPAP TOUR zúčastnilo 75 cvičenců v rámci 5 tématických seminářů v pěti městech. Projeli jsme 4 kraje a najeli celkem 450 km. Takže povedená TOUR. Díky vše za nasazení a zamakání. Těšíme se na příště.

A kdo jste to nestihli teď, sledujte naše akce v rámci webu KAPAP CZECH / Registrace na akce a přihlaste se na nejbližší semináře ve vašem okolí. Všude vás rádi přivítáme.

Semináře v BRNĚ a HRADCI KRÁLOVÉ (10-11/11/2018)

Seminář v Hradci Králové (11/11/2018)
Seminář v Hradci Králové (11/11/2018)

V druhém listopadovém víkendu proběhly dva semináře v našich východních lokalitách – v BRNĚ a HRADCI KRÁLOVÉ.
Děkuji za výborné přijetí na obou lokalitách. Jak sobotní BRNO, tak nedělní HRADEC, byly úžasné. Super partičky nadšenců, které makají pod KAPAP CZECH. Děkuji všem.
V obou lokalitách semináře utekly jako voda a já se moc těším, až s vámi budu moci strávit více času, než teď. Zamakali jsme, zacvičili a probrali i potřebnou teorii. Díky za super přístup a skvělé cvičení. Těším se na další semináře u vás, i na vaší návštěvu jinde na seminářích.
Děkuji tímto i místním trenérům a jejich pravým rukám – Pavel a David v Hradci a Milan a Rita v Brně. Jste skvělí, přátelé. Díky moc – díky vám to funguje.

Účastníci semináře KAPAP CZECH v Brně (10/11/2018)
Účastníci semináře KAPAP CZECH v Brně (10/11/2018)

Otevřeli jsme KAPAP-SHOP (4/11/2018)

Zdravíme. Po 2 měsíční přípravě a 1 týdenním testování, jsme spustili eshop na www.kapap-shop.cz, kde si můžete objednat veškeré dostupné vybavení. Nabídka se pochopitelně bude neustále rozšiřovat, zatím máme v nabídce suspenzory, trička, rukavice, tréninkové zbraně a další drobnosti. Brzy přibudou i naše kalhoty, funkční trička KAPAP CZECH a další věci. Určitě neváhejte a objednávejte.

Pokud narazíte na nějaké chybičky, dejte mi vědět na mike @ kapap-czech.cz či na můj mobil: +420 605 130057, ať vše vychytáme. Díky Mike.

Brzy spustíme platbu kartou a další vychytávky, jen prosíme o strpení a pochopení. Veškeré objednávání fungují, předání klasicky na tréninku, nejbližší semináři, osobně na Dobříši ve skladu či skrze trenéra (vše po zaplacení peněz na účet KAPAP CZECH). Přejeme příjemné nakupování.

KAPAP SHOP (říjen 2018)
KAPAP SHOP (říjen 2018)