Semináře CHOTUMOV-SLANÝ-PLZEŇ (13/6/2020)

Druhou sobotu v červnu, proběhly 3 skvělé semináře, kterých se zúčastnilo celkem 47 cvičenců z 9 lokalit KAPAP CZECH. Každý ze 3 seminářů měl úplně jiné zaměření – Improvizované zbraně v Chomutově, opakování technik BASIC & ADVANCE na zkoušky ve Slaném a KAPAP SECURITY v Plzni.

Začali jsme v 10h. na DDM Jirkov v skvělém počtu 18 z 20 registrovaných účastníků semináře. Tématem semináře byly Improvizované zbraně. Po úvodním rozcvičení a zahřátí jsme se zaměřili na použití propisky jako kubotanu. Když byly všichni jako berušky, přešli jsme na práci knihou a poté obranu opaskem.

CHOMUTOV: Seminář Improvizované zbraně (13/6/2020)
CHOMUTOV: Seminář Improvizované zbraně (13/6/2020)

Poté následoval přesun do Slaného a technický seminář zaměřený na přípravu na zkoušky. Dorazilo 15 lidiček, kteří se rozdělili dle technické úrovně na BASIC a ADVANCE. Každá skupinka cvičila techniky samostatně a každý blok jsme uzavřeli společnou diskotékou. Zde byl nejkritičtější bod celé tour, když kolem 14:30 bylo takové dusno, že se nedalo cvičit a únava z počasí lidi paralyzovala. Ale všichni přežili a odcvičili, za což jim vysekávám velkou poklonu a dík.

SLANÝ: Technický seminář příprava na zkoušky (13/6/2020)
SLANÝ: Technický seminář příprava na zkoušky (13/6/2020)

Následoval přesun na poslední seminář do Plzně, kde nás čekalo téma KAPAP SECURITY alias praktické použití pák a donucovacích prostředků k zajištění protivníka. I zde se sešlo všech 14 zaregistrovaných cvičenců a velice jsme si to užili.

PLZEŇ: Seminář KAPAP SECURITY (13/6/2020)
PLZEŇ: Seminář KAPAP SECURITY (13/6/2020)

Děkuji tímto partičce, ve složení Fanda Zíka (HOŘ/PLZ), Nikolka Tilichtrova (HOŘ), Karel Vokurka (DOBŘ), Honza Novák (PLZ) a Olga Pospíšilová (PB), kteří se zúčastnili, i přes najetých 400km, všech tří seminářů.

Děkuji zároveň všem cvičencům za nasazení a účast, neboť dusné počasí zrovna pohodovému cvičení nepřihrávalo. Ale všichni to zmákli a přežili – a to je super. Takže díky přátelé – tahle sobota byla opravdu skvělá!!!

Sledujte nás a dejte nám LIKE