Náborová propagace KAPAP CZECH vrcholí

Je první týden měsíce září, který je pro nás tradičně „náborovým“ měsícem. A vrcholí každoroční náborová propagace.

Tento rok jsme se zaměřili na oslovení lidí několika cestami. V tradičním duchu jsme vytiskli 1600ks náborových plakátů v 10 mutacích dle měst a nechali je vylepit, popř. sami vlastními silami vylepovali rozvozem po vesnicích a městečkách v okolí našich lokalit.

Vedle toho jsme vyvěsili i reklamní náborové plachty, které visí na veřejných místech v Sedlčanech, Chebu, Klášterci nad Ohří, Lounech, Dobříši a Slaném. Zde děkujeme za super práci našim trenérům, kteří našli vhodné veřejné ploty a místa, aby byl náš leták dobře vidět.

Tento rok jsme neinvestovali do billboardové kampaně, ale na Dobříši máme jednu specialitu – po domluvě a díky spolupráci s firmou Bios, která dělá krovy a střešní vazníky na míru, se nám povedlo využít jejich propagační plochy a vylepit 4 velké plakáty na veřejná místa na Dobříši.

Další kanály propagace směřovaly do virtuálního prostoru, kde jsme využili mnoha webových služeb a sociálních sítí, tak aby informace o našich náborech pronikla mezi potenciální zájemce. A odezvy jsou, takže se těšíme na naše nábory. Díky všem a doražte v hojném počtu, přátelé.

Sledujte nás a dejte nám LIKE